Zavřít reklamu

O chystaných iPadech Pro je v posledních dnech slyšet skutečně hodně. Není se však čemu divit. Brzký příchod těchto revolučních tabletů totiž naznačilo hned několik indícií v čele s kódy přímo v betaverzích systému iOS 12.1. Právě díky nim se tak mnoho fanoušků domnívá, že nás od další konference Applu, na které bychom se měli iPadů dočkat, dělí už jen několik málo dní. 

Hlavní zbraní novinek by měl být především výrazně změněný design, který se bude částečně blížit iPhonům. Apple totiž podle všeho vsadil na úzké rámečky a Face ID pro odemčení tabletu, díky čemuž se mohl rozloučit s Touch ID v ikonickém kulatém Home Buttonu. A právě tento design potvrzují i čerstvě uniklé fotografie, které na svém Twitteru sdílel mimo jiné i leaker Ben Geskin. 

Čerstvé fotografie, které sdílel Geskin:

Pokud je tablet na fotce skutečně chystaný iPad Pro, což lze podle Geskinovy úspěšnosti z minulých měsíců předpokládat, můžeme se těšit na skutečného krasavce. Výrazně užší rámečky totiž iPadu skutečně sluší a elegantní ukrytí Face ID přímo do nich jakbysmet. Velmi zajímavá je i fotografie zachycující „tloušťku“ iPadu. Pokud je totiž rozměr přesný, znamenalo by to, že iPad výrazně zhubne. Předešlé verze jsou totiž „tlusté“ 6,1 mm u 10,5″ modelu a 6,9 mm u 12,9″ modelu.

Takto si leakeři nový iPad již několik měsíců představují:

Za povšimnutí rozhodně stojí i fotoaparát, který po vzoru iPhonu 7 a 8 Apple „obalil“ robustnějším hliníkovým kabátkem, díky čemuž by nemělo dojít k poškození čočky. Na druhou stranu je ale vcelku škoda, že se nedočkáme fotoaparátu zcela zapuštěného do těla, jelikož s takto řešeným objektivem se bohužel nevyhneme nepříjemnému viklání při položení tabletu na záda.

Největší otazník tak nyní visí nad cenou, která nejspíš nebude nikterak nízká. iPady Pro se totiž obecně řadí mezi dražší produkty Applu, což bude nyní navíc podpořeno výrazným technologickým upgradem. Jakou částku byste byli za podobné zařízení ještě ochotni zaplatit vy?

ipad pro koncept fb

Dnes nejčtenější

.