Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Láká vás 3D tisk, ale nejste si jisti, zda se vám do začátku vyplatí investovat do nějaké high-endové 3D tiskárny? Skvělou volbou pro vás může být DIY tiskárna Anet A8, která vám prokáže skvělou službu nejen ve vašich začátcích.

Anet A8 je nízkonákladová DIY 3D tiskárna, kterou si můžete pořídit i k sobě domů. Tiskárna disponuje LCD displejem, pěticí tlačítek pro snadné ovládání, nabízí podporu paměťových SD karet a offline tisku a další skvělé funkce. Anet A8 má pokročilý vysokorychlostní motor a dokáže skvěle pracovat s řadou 3D vláken, jako jsou ABS, PLA, HIP, PP či Nylon. Výrazu „DIY“ se rozhodně nemusíte bát – tiskárna vám sice přijde v podobě sestavitelného kitu, její zkonstruování ale hravě zvládne drtivá většina uživatelů. Uživatelské rozhraní 3D tiskrány Anet A8 je v angličtině. 3D tiskárnu Anet A8 lze využít k domácímu tisku 3D hraček, výukových materiálů nebo zařízení – vše záleží jen na vás a na vaší kreativitě.

 

DIY 3D tiskárnu zakoupíte na webu TomTop za 3182 korun namísto obvyklých 8600 korun – jedná se rekordně nízkou cenu, která platí jen pro omezený počet kusů. Poštovné do České republiky je zdarma, zboží obdržíte do rekordních 6 pracovních dní.

3D Printer Anet A8 fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější