Zavřít reklamu

Dnešním dnem odstartoval prodej nových iPhonů XS a XS Max i hodinek Apple Watch Series 4 na vybraných trzích. My si musíme ještě týden počkat, ale můžeme zatím alespoň sledovat reakce prvních zákazníků. O dojmech prvních majitelů nových iPhonů jste si už mohli přečíst v tomto článku, nyní přichází čas na hodinky Apple Watch. Mnoho uživatelů se dělí o své dojmy na redditu a dalších diskuzních fórech. Pojďme si tedy některé jejich názory představit.

Uživatel s přezdívkou bluebear74 si nový model nemůže vynachválit. Jelikož na něj přecházel ze Series 0, zaznamenal opravdu velký skok. Oceňuje především velikost displeje a počet komplikací. Je jich prý tolik, že ani neví, co s nimi dělat.

Další šťastný majitel nových Apple Watch na ně přecházel ze Series 1 a také je ohromen především novým displejem, svižností systému a jeho reakcemi. Naopak nedaří se mu skamarádit se se Siri, která podle něho stále není moc doladěná. Uživatel Jasonstevens chválí Series 4 za jejich vzhled a pocit z jejich ovládání, až na novou korunku. Její haptická odezva mu připadá zvláštní a má spíše pocit, jakoby mu hodinky „ťukaly“ do zápěstí, nikoliv do prstu, kterým korunku zmáčkl.

Řeší se také celková velikost hodinek. Někteří uživatelé, kteří nikdy Apple Watch neměli a mají opravdu úzké zápěstí, se báli, aby  Apple Watch se zvětšeným displejem nevypadaly na jejich ruce příliš velké. Opak je však pravdou a i tato větší velikost prý vypadá skvěle a padne akorát. Zlatá varianta hodinek je častým tématem diskuze. Mnoho lidí totiž uvádí, že se jedná o narůžovělou barvu podobnou spíše rose gold. Někteří jsou tak touto variantou zklamaní, jelikož zkrátka čekali „více zlaté“.

Celkově převládají od prvních majitelů pozitivní ohlasy. Větší displej, svižnost systému i celkový vzhled jsou nejčastějšími plusy. Byly jste si dnes v některém z Apple Storů také pořídit Apple Watch Series 4? Jakou variantu jste zvolili? A jste s hodinkami spokojeni? Dejte nám vědět v komentářích!

series 4 prvni dojmy fb

Související články

Dnes nejčtenější

.