Zavřít reklamu

Tim Cook se zúčastnil interview v populárním americkém pořadu Good Morning America’s. Moderátorka Robin Roberts CEO Applu pěkně zpovídala. Diskutovalo se samozřejmě o nových iPhonech nebo Apple Watch. Robertsová se Tima tázala například i na cenu iPhonu Xs Max, která je v USA 1449 dolarů za 512 GB variantu. Jeho cena za základní model začíná pak na 1100 dolarech. Roberts se Tima narovinu zeptala, zda telefon za ty peníze stojí a zda si myslí, že ho lidé budou chtít koupit.

,,V Applu chceme dělat iPhony pro každého. To byl vždy náš cíl. V nabídce máme teď několik různých iPhonů, jejichž cena šla dolů. Pokud se ale podíváme zrovna na iPhone Xs Max, je to nejpropracovanější iPhone, který jsme kdy udělali. Tenhle telefon dokáže nahradit fotoaparát, videokameru, hudební přehrávač a další spoustu zařízení. Zjistili jsme, že lidé chtějí mít k dispozici ty nejinovativnější produkty, a to zkrátka není tak levné.“ odpověděl na dotaz Tim Cook.

Takto vypadá nový iPhone XS Max v porovnání s menším iPhonem XS:

Téma rozhovoru se pak přeneslo na hodnotu společnosti, která nedávno přesáhla bilion dolarů a výrobu iPhonů, která je rozprostřena po mnoha místech planety.

,,Kdyby bylo na mně, mohl by být Apple pouze v Americe. Jedná se ovšem o obrovskou společnost a já, stejně jako ostatní manažeři, cítíme povinnost pomáhat prosperovat i jiným zemím a nabízet pracovní místa. U nás (v USA) jsme vytvořili 2 miliony pracovních míst a chceme v tom nadále pokračovat. V příštích 5 letech hodláme investovat do země 350 milionu dolarů.“

Tim Cook v tomhle pořadu nevystupoval prvně. Premiéru si odbyl v roce 2016, kdy v Good Morning America’s hovořil s Robertsovou o iPhonu 7, Apple Watch Series 2 a AirPods. Minulý rok pak diskutovali o iPhonu X a FaceID.

iphone xs xs max fb

Související články

Dnes nejčtenější

.