Zavřít reklamu

Už od prvních betaverzí hlásila většina uživatelů, kteří iOS 12 testovali, že je opravdu odladěný. Oproti předchozím rokům se tedy Apple poučil a dělal vše pro to, aby nový operační systém vyšel v co možná nejlepším stavu.

Hlavní výhodou iOS 12 tak má být rychlost a celková stabilita. To se nakonec celkem podařilo, ale samozřejmě se najde pár maličkostí, které nefungují správně. Naštěstí se nejedná o problémy, které by se týkaly všech uživatelů, takže je možné, že žádný z nich nezaznamenáte.

Chyby, na které si na diskuzích někteří uživatelé stěžují: 

  1. Někteří uživatelé hlásí problém u Apple Maps, jelikož se jim nezobrazují informace o dopravě.
  2. U iPadu se nezobrazují efekty fotoaparátu při FaceTimu.
  3. Zahraniční uživatelé T-Mobilu hlásí problém s Wi-Fi hovory, které se jim při přechodu na mobilní data ukončí.
  4. S mobilními daty mají problém i majitelé iPhonu 8. Telefon se jim totiž sám od mobilní sítě odpojí a je nutné jej manuálně znovu připojit.
  5. Mnoho majitelů různých modelů iPhonu si stěžuje na horší výdrž baterie. Tento problém však může způsobovat mnoho běžících procesů na pozadí po updatu na iOS 12 a maximálně během pár dní by se vše mělo vrátit do normálu.
  6. Majitelům 10.5″ iPadu Pro občas zamrzá aplikace Nastavení.

Jak se vám líbí prostředí iOS 12?:

Nutno podotknout, že se nejedná o zásadní chyby a většina z nich se navíc děje pouze malému procentu uživatelů. I tak se ale dá předpokládat, že Apple co nevidět přispěchá s drobnou opravnou aktualizací, kterou se pokusí svůj systém dotáhnout k dokonalosti. Do té doby však nezbude nic jiného než čekat, popřípadě iOS 12 přeinstalovat pomocí některého z návodů na našem webu.

iOS 12 FB

Dnes nejčtenější

.