Zavřít reklamu

Takto vypadají krabičky letošních iPhonů

Představení nových iPhonů je již pár dní za námi a spuštění první vlny předobjednávek v zahraničí jakbysmet. Apple tak začíná pomalu připravovat předobjednané iPhony k doručení jejich novým majitelům, kteří se jich dočkají už tento pátek – 21. září. Doposud jsme však nevěděli, v jakých krabičkách je naleznou. Apple totiž design svých krabiček vždy lehce pozmění, čímž novinku od předešlých generací odliší. I design krabiček však již díky leakerovi Benu Geskinovi známe.

Geskin na svém Twitteru sdílel několik fotografií iPhonů v originálních krabičkách, které jsou podle všeho připraveny k expedici do jednotlivých obchodů. Na fotkách jsou ale bohužel jen dva typy krabiček, přestože nový iPhone XS a XS Max dorazili hned ve třech variantách. Na jejich podobu se můžete podívat v galerii pod tímto odstavcem.

Jak můžete na fotkách vidět, i letos vsadil Apple na tapety, které spolu s novými iPhony na pódiu Divadla Steva Jobse představil. Od abstrakce však tentokrát přešel ke konkrétním věcem. Krom horního obrázku ale krabičky jinak ničím nevybočují. Na jejich bocích totiž naleznete jako již tradičně nápisy iPhone a nakousnutá jablíčka, spodní stranu pak zdobí samolepka s přesnými specifikacemi modelu.

Pokud si i vy brousíte na nový iPhone zuby, budete si muset ještě pár dní počkat. V České republice totiž startují předobjednávky až 21. září s tím, že se u nás začnou produkty prodávat až 29. září kvůli státnímu svátku připadajícím na 28. září.

| | Zdroj
6
Leitz

Diskuze

  Jen malá info. Mám pocit, že u nás žádné předobjednávky nebudou, ale rovnou prodej. Zřejmě operátoři, APPLE resellerové a samozřejmě APPLE store.Všichni až od 29.9., kromě APPLE store.

  Reagovat

  Mě by zajímalo, zda-li budou iPhony dostupné v dostatečném množství, nebo budou zase drahoty s nedostatkem. Ptám se proto, zda to vzít na Apple storu, nebo zvolit nejakého přeprodejce. Nerad bych čekal do listopadu.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz