Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    XS Max? iPhone XC? Názvy jsou to zvláštní, už jen to písmeno C podle mého spoustu lidí odradí, pokud nebude za super cenu, protože odkazuje na levnou variantu… Ani ty barvy u XC nechápu. Každopádně se na úterý těším jako každý rok!

    Většina majitelů iPhonů nemá moc přehled. Že byl nějaký model 5C ani nebudou vědět. Hromada lidí si kupuje iPhone jako součást ekosystému. Já mám Mac, Apple TV, AirPods, Apple Watch a iPad Pro. Potřeboval jsem nějaký telefon. Šel jsem do SE. Je mi fuk, co má za procák. Podporu bude mít ještě 3 roky. V ekosystému funguje v pohodě. Stál 7777. Jelikož má spoustu dalších věcí, využívám ho opravdu jako telefon, komunikátor na iMessage a Viber, Sem tam něco vyfotím. Hry na tom nehraju. Internet jen nouzově. Raději sáhnu po iPadu. iPhone nemám na machrování. Mezi lidmi, s kterými se stýkám, není vlastnictví jakéhokoliv telofonu důvodem k obdivu. Jsou to jen věci. Můžu si dovolit jakýkoliv telefon, ale věci si zásadně kupuji podle toho, k čemu je potřebuji a jak je budu využívat. Já bych používal iPhone X stejně jako SE. SE mě v ničem neomezuje a X-ko by mi nic nepřineslo. Tudíž nemá cenu dávat za telefon 30k. Když usoudím, že potřebuji nový telefon, do rozhodování zahrnu i Xc. A pokud usoudím, že mým požadavkům vyhovuje nejlépe, klidně si ho koupím. I když mám i na XS Plus 512GB. Ale k čemu. Pokud by se u nás prodával DualSIM, byla by to u mně jasná volba.

    Ano moje řeč, kdyby udělali velikost SE s bezráměčkovým displejem byl by to trhák. Možná se toho bojí, protože by jim to ubralo prodeje top modelů.

Vložte vlastní komentář

celý text