Zavřít reklamu

Nabíjecí pouzdro pro bezdrátová sluchátka AirPods zvládá v tuto chvíli jen jednu jedinou funkci, což je možná škoda. Apple však nezahálí a podle všeho pracuje na nové generaci tohoto pouzdra, která by měla umožňovat daleko více věcí. Podle čerstvé zprávy asijského portálu Nikkei se totiž již brzy dočkáme nabíjecího pouzdra, které bude schopné bezdrátově dobíjet i iPhone s podporou bezdrátového nabíjení. 

Nová zpráva je skutečně velmi zajímavá. O této možnosti nabíjení je v ní však bohužel jen poměrně krátká zmínka, takže žádné detaily o průběhu nabíjení neznáme. Nevíme tak ani to, zda by mělo touto novinkou disponovat chystané pouzdro s podporou bezdrátového nabíjení, které Apple poprvé ukázal na loňské keynote v září, či se jedná o zcela nový produkt. Pokud by se ale jednalo o zcela nový produkt, dalo by se uvažovat nad tím, že do tohoto speciálního pouzdra Apple vsadí 3. generaci AirPods, o které jsme vás informovali včera. Mělo by se totiž jednat o high-end verzi, která by měla představovat skutečně luxusní kousek v nabídce sluchátek od Applu. A právě krabička s podobnou vlastností by výjimečnost tohoto produktu pěkně podtrhla.

Nové bezdrátové pouzdro pro AirPods:

Zpráva se opírá zdroje obeznámené s plány Applu, jejichž identita je však samozřejmě utajena. Můžeme se tak jen domnívat, zda se jedná o nějakého vysoce postaveného zaměstnance, či jde “pouze” o dělníka z továrny jeho dodavatele. Tak či tak je ale zpráva velmi zajímavá a pokud by byla pravdivá, měli bychom se skutečně na co těšit. Na druhou stranu bychom ale měli zatím přistupovat k podobným zprávám spíše obezřetně. Ačkoliv zdroj tvrdí, že bychom se měli tohoto produktu dočkat již do konce letošního roku, je samozřejmě možné, že se jeho vývoj opozdí. Ostatně, skvělým příkladem je nabíjecí podložka AirPower a již zmíněné bezdrátově nabíjecí pouzdro pro AirPods. I na tyto dva produkty totiž čekáme skutečně dlouhou dobu. 

A jaký názor máte vy? Bylo by toto využití pro pouzdro pro AirPods vhodné, nebo byste u něj raději viděli něco zcela jiného?

airpods

Dnes nejčtenější

.