Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Sberbank chce vypadnout z evropskeho trhu, takze se bohuzel vyjadreni toho bankovniho molochu jevi pravdepodobnym, coz je smutne, kdyz i na Ukrajine to jde, ale v zemi s brutalni penetraci bezkontaktnich karet ne.

  Zase se nic neví a že těch článků už bylo. Se bojím, že se ani nedočkáme. Pořád si myslím, že banky málo na Apple, tlačí brání se poplatkům, které mu budou muset odvádět. Jen neřeknou, Apple pay by mohlo být, ale my banky nebudeme platit tolik kolik Apple chce. Takže zákazníku – máš smůlu.

  Klasika,stejně jako u Apple Watch LTE.Proč opouštět zlatý důl?Proto i Apple kašle na Siri v českém jazyce.

  Jenže u AW LTE je ten problém, že naši operátoři nepodporují e-sim. A pokud ji nezačnou podporovat, tak se Apple může klidně postavit na hlavu a pak složit do kulaté krychle a stejně s tím nic neudělá
  ?

  Prve ten mail Cookovi byl FEJK! Uz to konecne pochopte, boha jeho,,
  A za druhy Apple Pay tenhle rok nevypada a pravda je ze nikdo netusi, zda prijde aspon za rok. Ty vase zpravy ze zacatku roku jsem nekolikrat zpochybnil, kdyz jste tu tvrdili “nejpozdeji druhy kvartal 2018… a helemese najednou uz ani vy necekate ze to bude jeste letos :-/

  Česká spořitelna je zkostnatělý moloch, od kterého jsem hodně rychle utíkal pryč. Moneta bank mi zase připadá jako garážová firma, která jakž takž vyrostla pouze díky menším spotřebitelským úvěrům = takže opravdu těžko říct, zda bude Apple Pay v polovině roku nebo až za rok.
  Ale spíše věřím tomu, že se dočkáme ještě letos – už kvůli tomu, že několik bank již tuto funkci testuje..

  Je to jednoduché, banky jsou v ČR nenažrané a sedí jako žába na prameni stejně jako operátoři a td.

  Prostě kdyby část poplatků přenechali Apple zůstalo by jim míň. A jelikož je český trh i zákazníci laxní ke změnám tak se nic zavádět nebude, šak ono si těch 10% populace zvykne.

  Tak to je.

  Banky jsou nenažrané a mají nechat poplatky Applu? Který určitě nenažraný není? Každý na tom chce něco vydělat a neviděl bych to jen, že právě ty „české“ banky jsou to nejhorší. Takto je to všude. Je to jen byznys.

  Moneta má vše pro Apple Pay už připravené. Jediné co zbývá je konkurenční banka. Apple odmítá uvolnit ApplePay pouze pro jednu banku, kvůli konkurenčnímu boji.

  Kdyby tomu tak skutečně bylo, tak po tom obratem skočí Komerční banka, která své webové rozhraní či aplikace vždy obratem přizpůsobovala operačním systémům a produktům od Applu..

  souhlas, ono tomu tak neni. apple nema zajem o CR, proto nase banky jen cekaji na to, az apple bude chtit. pak to prijde.

  ohledne monety, neslibovala ze apple pay bude v cervnu, jen ze oni budou pripraveni na apple pay v cervnu. a ted jen cekaji podobne, jako jine banky, az apple bude chtit jit do cr.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.