Zavřít reklamu

Prakticky od chvíle, co Apple představil iPhone X, se začalo ve světě šuškat o tom, že se další rok dočkáme i druhé velikostní varianty, která by měla být jakožto “pluskový” model o něco větší. Tuto skutečnost pak v minulých týdnech potvrdilo opravdu mnoho zdrojů a analytiků, kteří jsou o příchodu iPhonu X přesvědčeni. S novými informacemi o tomto modelu pak včera přišel i japonský portál Macotakara.

Podle zdrojů z dodavatelského řetězce, který Macotakara informoval, je 6,5” model iPhonu X téměř stejně velký jako iPhone 8 Plus. Výrazné zvětšení displeje je tak zapříčiněno jen a pouze zúžením rámečků okolo displeje a odstraněním Home Buttonu jako tomu je u iPhonu X. Je navíc pravděpodobné, že u letošních modelů Apple rámečky okolo displeje ještě více zúžil. 

iphone x plus
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Díky zdroji z dodavatelského řetězce víme už i to, jaké tloušťky bude iPhone X Plus dosahovat. Zatímco letošní iPhone 8 Plus má 7,5 mm, “pluskový” iPhone X naroste na 7,7 mm. Nárůst je tedy skutečně zanedbatelný, což je jistě velmi potěšující zpráva.

Takto bude iPhone X Plus vypadat:

Levný model na dosah ruky

Krom zajímavých detailů kolem iPhonu X Plus pak zdroje potvrdily i příchod levnějšího modelu s LCD displejem, který bude disponovat též bezrámečkovým designem a technologií Face ID. Zajímavé je, že ačkoliv se doposud kalkulovalo s velikostí displeje 6,1”, velikost by mohla být ve výsledku trochu menší. Přesná čísla však bohužel nevíme.

Uvidíme, zda jsou tedy dnešní informace pravdivé či nikoliv. S blížícím se představením však začnou přibývat i spousty úniků informací a fotografií, které nám veškeré teorie potvrdí či naopak vyvrátí. Pokud se ale Applu podaří udržet u iPhonu X Plus velikost standardního “pluskového” modelu, která je mezi uživateli velmi oblíbená, může s tímto modelem skutečně zaujmout. 

iphone-x-plus-concept-martin-hajek-006
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější