Zavřít reklamu

Před malou chvílí vydal Apple třetí beta verze svých nových systémů iOS 11.4, tvOS 11.4, macOS High Sierra 10.13.5 a watchOS 4.3.1. Tyto bety si však mohou zatím stáhnout pouze registrovaní vývojáři, kteří mají uhrazený vývojářský poplatek. Aktualizaci pak provedou zcela běžným způsobem, na jaký jsou zvyklí i z klasických veřejných aktualizací systémů.

Zřejmě nejzajímavějším systémem z výše zmíněné čtveřice je iOS 11.4, který přináší pár poměrně zajímavých novinek v čele s možností ukládat a spravovat zprávy na iCloud. Díky této možnosti tak bude správa zpráv napříč všemi jablečnými zařízeními daleko jednodušší. Užijeme si například to, že pokud zprávu smažeme na jednom zařízení, smaže se automaticky i na všech ostatních, na kterých jste se svým iCloudem přihlášeni. Další příjemnou novinkou je pak příchod AirPlay 2. Podpora těchto novinek se pak samozřejmě objeví i v systému macOS. Všechny systémy samozřejmě obsahují i celou řadu oprav chyb.

O novinkách, které se v betách objeví, vás budeme samozřejmě co nejdříve informoval. Pokud byste však na něco narazili i vy, určitě se svým úlovkem pochlubte do komentářů. 

[aktualizace]: Všechny systémy jsou již venku i ve veřejných beta verzích. Pokud jste tedy zapojeni do veřejného beta testování, neváhejte a stahujte.

ios 11.4

Dnes nejčtenější

.