Zavřít reklamu

Apple podle předního analytika Ming-Chi Kua ze společnosti KGI Securities v letošním roce nabídne cenově dostupný 6,1palcový iPhone s LCD displejem, který by měl být k dispozici ve dvou variantách. První model by byl pouze na jednu SIM kartu a druhý model na dvě SIM karty.

Kuo se domnívá, že cena 6,1palcového iPhonu se dvěma sloty na SIM karty by se pohybovala mezi 650 až 750 dolary, zatímco provedení s jedním slotem na SIM kartu by bylo levnější a vyšlo by na 550 až 650 dolarů. Kuo se však tentokrát nezmínil o dalších dvou iPhonech s OLED displeji, nicméně očekává se, že budou dražší.

Koncept iPhonu X Plus od iDropNews:

Kuo už v předchozích zprávách uvedl, že alespoň jeden ze tří iPhonů, které přijdou v letošním roce, nabídne dva sloty pro SIM karty. Analytik už dříve uvedl, že Apple u smartphonů použije LTE modemy Intel XMM 7560 a Qualcomm Snapdragon X20.

Doposud se všeobecně počítalo s tím, že Apple v letošním roce představí tři iPhony, a to konkrétně 6,1″ LCD model, 5,8palcový OLED model označený jako iPhone X druhé generace a 6,5palcový OLED model označený jako iPhone X Plus. Kuova zpráva však tuto skutečnost částečně vyvrací.

Kuo se domnívá, že výroba 6,1palcových iPhonů s LCD displeji bude zahájena o tři až pět týdnů později než výroba iPhonů s OLED displeji. Jeho výroba by totiž měla být o poznání jednodušší než výroba iPhonů s OLED displeji.

Analytik ještě předpovídá, že 6,1″ iPhone s LCD displejem a 6,5″ iPhone s OLED displeji se stanou v následujícím roce nejpopulárnějšími zařízeními cupertinské společnosti. Spotřebitelé se budou zajímat o 5,8″ iPhone mnohem méně, a to především kvůli menší obrazovce, vyšší ceně a absenci druhého slotu pro SIM kartu.

iPhone X Plus FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Související články

Dnes nejčtenější