iStores.sk
iStores.sk
", ?>

Apple právě vydal druhou beta verzi systému macOS High Sierra 10.13.5 pro vývojáře a druhé bety iOS 11.4 a tvOS 11.4 pro veřejné beta testery

Po včerejším vydání druhých vývojářských beta verzí systémů iOS 11.4, tvOS 11.4 a watchOS 4.3.1 vypustil Apple před malou chvílí i druhou beta verzi systému macOS High Sierra 10.13.5, která je též určena pouze pro registrované vývojáře. Pokud tedy ve vývojářském beta testování jste, neváhejte a stahujte. Aktualizaci naleznete klasicky v Mac App Store v záložce Aktualizace.

Nový macOS High Sierra 10.13.5 přináší podporu pro zprávy na iCloudu, což je dlouho očekávaná funkce, která krom zálohy zpráv umožní i jejich skvělou správu napříč všemi jablečnými produkty. Krom toho pak přinese aktualizace i klasické opravy chyb a vylepšení výkonu.

Aby toho nebylo málo, zároveň s vývojářskou betou systému macOS vypustil Apple i veřejné beta verze systémů iOS 11.4 a tvOS 11.4. Tyto beta verze může stáhnout a testovat každý, kdo je zaregistrovaný ve veřejném beta testování na stránce beta.apple.com. Je velmi pravděpodobné, že se dnešní bety shodují s těmi, které Apple vydal včera pro vývojáře. Ty však žádné velké novinky nepřinesly. Na úplný “seznam” vylepšení se pak můžete podívat zde. 

Leitz
Vstoupit do diskuze (1)

Diskuze

    No moc sa im druha beta nepodarila .. na iPad mini 4 nefunguje dotyk poriadne na spodnej strane displeja po reštarte je Ok ale potom to začne a poriadne nefunguje synchronizácia s CardDAV serverom ináč rýchlostne je lepšie nec do verzie 11.2

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek