Apple právě vydal druhou beta verzi systému macOS High Sierra 10.13.5 pro vývojáře a druhé bety iOS 11.4 a tvOS 11.4 pro veřejné beta testery

|
Kategorie:Vše o Apple
Diskuze (1)

Po včerejším vydání druhých vývojářských beta verzí systémů iOS 11.4, tvOS 11.4 a watchOS 4.3.1 vypustil Apple před malou chvílí i druhou beta verzi systému macOS High Sierra 10.13.5, která je též určena pouze pro registrované vývojáře. Pokud tedy ve vývojářském beta testování jste, neváhejte a stahujte. Aktualizaci naleznete klasicky v Mac App Store v záložce Aktualizace.

Nový macOS High Sierra 10.13.5 přináší podporu pro zprávy na iCloudu, což je dlouho očekávaná funkce, která krom zálohy zpráv umožní i jejich skvělou správu napříč všemi jablečnými produkty. Krom toho pak přinese aktualizace i klasické opravy chyb a vylepšení výkonu.

Aby toho nebylo málo, zároveň s vývojářskou betou systému macOS vypustil Apple i veřejné beta verze systémů iOS 11.4 a tvOS 11.4. Tyto beta verze může stáhnout a testovat každý, kdo je zaregistrovaný ve veřejném beta testování na stránce beta.apple.com. Je velmi pravděpodobné, že se dnešní bety shodují s těmi, které Apple vydal včera pro vývojáře. Ty však žádné velké novinky nepřinesly. Na úplný “seznam” vylepšení se pak můžete podívat zde. 

|
1
Leitz

Diskuze

  No moc sa im druha beta nepodarila .. na iPad mini 4 nefunguje dotyk poriadne na spodnej strane displeja po reštarte je Ok ale potom to začne a poriadne nefunguje synchronizácia s CardDAV serverom ináč rýchlostne je lepšie nec do verzie 11.2

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz