8 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (27.2. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Clipomatic
Clipomatic je šikovný video editor pro iOS, který promění všechny vaše záběry ve skutečně originální a zábavné kousky, a váš hlasový komentář promění ve vtipné titulky a popisky. Stačí stisknout příslušné tlačítko, mluvit srozumitelně, a vše, co řeknete, se ukáže na obrazovce v podobě originálních popisků.

Clipomatic - Text on videos
Clipomatic - Text on videos
Developer: Apalon Apps
Price: 179Kč 129,00 Kč

Better Habits
Chtěli byste se proměnit v lepší, produktivnější, úspěšnější verzi sebe samotných, ale zatím se vám to nedaří? S aplikací Better Habits pro vás bude osvojování si nových, lepších návyků zábavné a snadné. Aplikace umožňuje nastavení připomínek a obtížnosti, sledování zlepšení i přehled historie.

Better Habits: Habit Tracker
Better Habits: Habit Tracker
Developer: Wired Betterment
Price: 119Kč Free+

Week Calendar Widget
Potřebujete se rychle mrknout do svého diáře? Aplikace Week Cal vám to bleskurychle umožní, aniž byste museli své iOS zařízení odemykat. Jednoduše přejdete do oznamovacího centra a aplikace vám poskytne náhled do vašeho kalendáře. Week Cal nabízí denní i týdenní harmonogram.

Week Calendar Widget Pro
Week Calendar Widget Pro
Developer: Crater Tech LLC
Price: 59Kč 49,00 Kč

SpeakText Air
SpeakText Air je aplikace, která dokáže po větách překládat a číst z více než třiceti světových jazyků. Nabízí přizpůsobitelný design i funkce.

SpeakText Air
SpeakText Air
Price: 149Kč 129,00 Kč+

Timenotes
Timenotes je užitečnou aplikací, která vám umožní vytvářet události na vašem iOS zařízení a automaticky aplikace odpočítává čas. Aplikace počítá roky, dny, hodiny, minuty a dokonce sekundy, které vás dělí od vámi zadaných událostí.

Timenotes 2.0 with web share
Timenotes 2.0 with web share
Developer: Manufactura
Price: 29Kč Free+

Easy Spending
Díky této aplikaci okamžitě zjistíte, jakým směrem jdou vaše peníze a lehce tak můžete převzít kontrolu nad svými financemi. Easy Spending Expense je prostou a efektivní aplikací, která funguje jako denní správce vašich výdajů. Aplikace nabízí možnost monitorovat výdaje i příjmy a ochranu za pomocí hesla. Aplikace vám také umožní nastavit si měsíční připomínání zaplacení účtů a mnoho dalšího.

Epica
Chtěli jste někdy vytvořit zábavnou/zajímavou fotografii s nějakým efektem? V případě, že na to nechcete jít přes Photoshop, tak vám pomůže Epica. Aplikace nabízí nové pózy, speciální efekty a nové scény. Během sekundy se můžete stát iluzionistou nebo čímkoliv jiným – záleží čistě na vaší fantazii.

Epica - Epic camera
Epica - Epic camera
Developer: Jun Luo
Price: 29Kč Free+

Infinity Dungeon Evolution
Infinity Dungeon Evolution je RPG hra pro hráče všech generací. Nabízí nekončící možnost zábavy, napětí a dobrodružství, vtipné dialogy, širokou škálu nepřátel i zajímavý příběh.

Infinity Dungeon RPG VIP
Infinity Dungeon RPG VIP
Developer: Dai-Hyun Kwon
Price: 29Kč 25,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek