Zavřít reklamu

V posledních týdnech jsme vás už několikrát informovali o tom, že cupertinská společnost by měla v letošním roce představit tři modely jablečných telefonů, přičemž jedním z nich by měl být 6,5palcový iPhone X Plus. Včera se na internetovém fóru MacX objevily fotografie digitizéru, který údajně patří iPhonu X Plus. Podle uživatele, který se o fotografie podělil, byly displeje vyrobené v rámci zkušebního provozu na linkách společnosti LG ve Vietnamu.

Na první fotografii drží nějaký člověk digitizér, jehož velikost se jeví větší než současného iPhonu X. Zároveň je velikost výřezu vzhledem k šířce digitizéru trochu jiná než u iPhonu X. Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že druhá generace iPhonu X by mohla mít menší, respektive tenčí výřez, a tak nemůžeme očekávat, že proporce výřezu v displeji budou stejné jako u současného iPhonu X.

Ve spodní části digitizéru je vidět flex kabel pro připojení logické desky. Dále je na flex kabelu vytištěno číslo součástky, přičemž podobné formátování používá samotný Apple, což pouze potvrzuje, že by se skutečně mohlo jednat o digitizér iPhonu X Plus. Datový kód tvrdí, že součástka byla vyrobena 46. týden roku 2017, což by odpovídalo polovině listopadu.

Na druhé fotografii zase můžete vidět čtyři sestavené displeje, jejichž velikost je větší než velikost současného iPhonu X, což je poznat z toho, že sluchátko na jednom z displejů je relativně malé vzhledem k šířce displeje. Zadní část je také velice podobná, ovšem ne shodná se sestavou displeje iPhonu X.

Výhradním dodavatelem OLED displejů pro iPhone X je Samsung. Spekuluje se však o tom, že LG se stane dodavatelem displejů pro iPhone X Plus, který by měl světlo světa spatřit už v letošním roce. Apple investoval miliardy dolarů do výroby OLED displejů od LG, a tak se nebude muset spoléhat pouze na Samsung.

Apple by měl letos v září představit hned tři iPhony, a to druhou generaci iPhonu X, která dostane 5,8palcový OLED displej, dále větší iPhone X Plus s 6,5palcovým OLED displejem a ještě 6,1palcový iPhone s LCD displejem, jehož pořizovací cena by měla být nižší než u modelů s OLED displeji.

iPhone X Plus FB

 

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.