Zavřít reklamu

Poté, co jsme se včera dočkali opravné aktualizace všech jablečných systémů, vypustil dnes Apple před malou chvílí do světa i své vývojářské beta verze chystaných systémů. Pokud tedy vlastníte iPhone, iPad, MacBook či Apple TV, neváhejte a stahujte.

Jelikož se jedná o vývojářské beta verze, na svá zařízení je obdrží jen registrovaní vývojáři, kteří mají uhrazený vývojářský poplatek. Ti pak aktualizace naleznou klasicky v systému pod záložkou Aktualizace.

Asi nejzajímavějším ze všech chystaných systémů je nový iOS 11.3. Do toho totiž napěchoval Apple opravdu spoustu novinek, mezi které patří například Kondice baterie, díky které mají uživatelé iPhonů skvělý přehled o tom, jak na tom zrovna jejich baterie je. Krom toho se pak dočkáme i nových Animoji na iPhonu X či zobrazení velikosti stažené aktualizace v App Storu.

O všech novinkách, které se v betách objeví, vás budeme samozřejmě co nejpodrobněji informovat. Pokud však na něco narazíte i vy, neváhejte a podělte se o to s námi dolů do komentářů.

ios 11.3 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.