Zavřít reklamu

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že v hongkongském Apple Storu vzplála baterie iPhonu, přičemž dva tamní zaměstnanci museli být převezeni do nemocnice. Bohužel, podobné problémy se netýkají pouze jablečných telefonů, ale také bezdrátových sluchátek AirPods. Jeden obyvatel Floridy – Jason Colon – poslouchal písničky přes AirPods během cvičení v tělocvičně, když najednou se mu něco nezdálo. Sluchátka začala selhávat a šel z nich bílý kouř, což neznačí nikdy nic dobrého.

Takto vypadají nepoškozená sluchátka AirPods:

Colon odložil AirPods na zem a běžel sehnat pomoc. Jakmile se vrátil, jedno ze sluchátek bylo spálené a zničené. „Bylo to už takto. Už to bylo venku. Neviděl jsem, jak se to stalo, ale myslím si, že se to usmažilo. Můžete vidět poškození od ohně,“ řekl Colon.

Podle dostupných informací nikdo jiný v tělocvičně nebyl, a tak nejsou žádní svědci, kteří by řekli, jak se skutečně AirPods poškodily, takže není jasné, zda sluchátka explodovala spontánně. Jedná se však o první takovýto případ. V minulosti se totiž ještě nestalo, že by sluchátka s logem nakousnutého jablka sama vzplanula.

Apple podle mluvčí momentálně vyšetřuje incident s AirPods a bude se snažit zjistit, co se opravdu stalo.

airpods fried fb

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.