Zavřít reklamu

Jako poděkování všem našim čtenářům jsme připravili vlastní soutěž o nové Apple Watch Series 3, které vyhraje jeden z vás každý měsíc! Od dnešního dne máte možnost každý jeden měsíc v roce nahrát do soutěžní sekce Letem světem Applem vlastní fotografii pořízenou smartphonem nebo tabletem. Ostatní návštěvníci mohou pro fotografie hlasovat a majitel té fotografie, která bude mít na konci měsíce největší počet hlasů, získá zbrusu nové Apple Watch Series 3 v barvě a velikosti dle vlastního výběru.

Do soutěže se může zařadit každý, kdo přidá svou fotografii vyfocenou chytrým telefonem nebo tabletem a vyplní své jméno i e-mailovou adresu. Cílem soutěžícího je pro svou fotografii získat co nejvyšší možný počet hlasů. Hlasování probíhá pomocí tlačítka „To se mi líbí,“ které může každý čtenář použít pro každou fotografii pouze jednou v daném měsíci. Hlasy je možné získávat do 23:59:00 posledního dne daného měsíce. Účastníci soutěže jsou povinni souhlasit s podmínkami soutěže, které naleznete zde.

AKTUALIZOVÁNO: Na popud našich čtenářů jsme se také rozhodli že vyhlásíme dva výherce. První zůstává přesně dle včera zveřejněných pravidel a vítězem Apple Watch Series 3 se ento měsíc stane soutěžící s co největším počtem hlasů. Druhým vítězem se stane autor fotografie, kterou vybere redakce LsA. Redakce bude vybírat nejlepší fotografii a ocení především kvalitu a nápad. U této fotografie nezáleží na počtu hodnocení a může se jí stát fotografie nahraná například 30. 1. 2018, jenž bude mít pouze jediný lajk. Záleží jen a jen na tom, jak se nám bude fotografie líbit. Vítěz volby redakce pak získá zbrusu nová sluchátka Apple AirPods! Všem přejeme mnoho štěstí a věříme, že jste tak motivováni se do soutěže zapojit i v případě, kdy pro vás nebudou hlasovat davy lidí, které oslovíte na sociálních sítích.

LsA soutez

Související články

Dnes nejčtenější

.