Zavřít reklamu

Vlastníte iPhone X a nemůžete si jej vynachválit? Nejste jediní. Společnost Strategy Analytics se v minulých dnech na hodnocení nové vlajkové lodi Applu běžnými zákazníky zaměřila a z jejího zjištění je jasně patrné, že uživatelé své iPhony X milují.

Z recenzí a hodnocení, která společnost do svého průzkumu zahrnula, dostal iPhone X přesně 4,64 hvězdiček z pěti možných, což je v přepočtu necelých 93 %. Hodnocení je tak opravdu velmi vysoké. Lví podíl na tom má podle všeho hlavně nový způsob autentizace Face ID a přepracované ovládání telefonu. To totiž mnoho uživatelů přitahuje a chtějí jej vyzkoušet.

Uživatelé však neuchvátilo jen Face ID či Animoji, kteří na telefonu fungují díky TrueDepth kameře. I displej telefonu je totiž valnou většinou z nich hodnocen jako velmi povedený. Kladná hodnocení sklízí i baterie, která poskytuje iPhonu X opravdu solidní výdrž. Ve srovnání s iPhonem 8 Plus je sice výdrž iPhonu X o něco málo horší, s ohledem na velikost či již zmíněný displej a Face ID však tento rozdíl nehraje příliš zásadní roli.

iPhone X:

Jablečný ekosystém neomrzí

Krom novinek, které iPhone X přinesl, zákazníci milují i již zaběhlé jablečné standardy, mezi které patří například propracovaný ekosystém výrazně ulehčující fungování některých lidí. Právě kvůli němu si totiž nový iPhone mnoho lidí pořídí a dá se očekávat, že tento postup zopakují i v budoucnu.

Bude jistě velmi zajímavé sledovat, jak na oblibu iPhonu X zareagují konkurenční výrobci svými telefony. Pokud se totiž Apple rozhodne myšlenky iPhonu X držet i v příštích letech, mohli by mít ostatní výrobci velký problém a na cupertinského giganta značně ztrácet. Nechme se však překvapit. V jejich dílnách už totiž může vznikat něco, co iPhone X dokonale zastíní.

iPhone X silver back FB

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.