Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Cheerio
Cheerio je aplikace pro macOS, která vás dokáže zbavit veškerého obsahu, který vás rozptyluje – reklam, trackerů a ostatních nevítaných prvků v Safari na Macu.

[appbox appstore id1048875893 oldprice=“89Kč“]

Annotate
Aplikace Annotate – dříve známá pod názvem Glui – představuje jednoduchý způsob pořízení, anotace a sdílení snímků obrazovky. Nabízí řadu anotačních nástrojů a způsobů sdílení.

[appbox appstore id918207447 oldprice=“119Kč“]

Disc Burner
DiscBurner je profesinální aplikace pro vypalování. Můžete ho použít k vypálení datových, iso a dmg obrazových souborů nebo k vymazání přepisovatelných disků. Program dovede sám rozpoznat médium a podporuje CD, DVD, HD-DVD a BD disky.

[appbox appstore id779614719 oldprice=“299Kč“]

Skyhill
Třetí světová válka byla jedna velká krutá tragédie, alespoň pro ty ostatní. Vy jste vypadal, že si užíváte vcelku příjemný čas, skrytý ve vašem nóbl přístřešku ve Skyhill Hotel. Nicméně toto pohodové užívání skončilo – je načase čelit všem těm mutantům, kteří se potulují úplně všude. Bohužel to není váš jediný problém, vaše zásoby jídla se znatelně ztenčují, takže musíte opustit svůj příbytek a začít hledat nějaké jídlo. Jediné, co musíte udělat, je přežít.

[appbox appstore id1033872403 oldprice=“449Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Kerbal Space Program

[appbox steam simple 220200 oldprice=39,99€]

Tacoma

[appbox steam simple 343860 oldprice=19,99€]

Day of Infamy

[appbox steam simple 447820 oldprice=19,99€]

LEGO Star Wars – Complete Saga

[appbox steam simple 32440 oldprice=19,99€]

Související články

Dnes nejčtenější

.