Zavřít reklamu

Apple na červnové vývojářské konferenci WWDC představil tolik očekávaný iOS 11, který se však na jablečné telefony a tablety dostal až v září, a to týden po představení nových produktů. Přestože někteří uživatelé a vývojáři ještě nestihli prozkoumat a vyzkoušet všechny funkce poslední verze mobilního systému, už se objevují návrhy, co by mohl obsahovat iOS 12. Apple by se mohl následujícím seznamem přání inspirovat a některé funkce do budoucího systému zakomponovat.

Webová stránka Bēhance zveřejnila galerii, ve které se věnuje nadcházejícímu iOS 12. Čtenáři v rámci ankety měli přemýšlet nad tím, jaké funkce v iOS stále postrádají, přičemž následující seznam přání byl vyhotoven na základě těchto odpovědí. Za galerií stojí iniciativa iOS News and More, která nezapomněla uvést ani své vlastní postřehy.

Podívejte se na seznam přání:

Uživatelé snad nejvíce prahnou po novém designu. Podle nich totiž poslední zásadní změna v designu nastala při přechodu z iOS 6 na iOS 7, a tak by spousta respondentů velice ocenila, kdyby Apple radikálněji změnil vzhled při přechodu z iOS 11 na iOS 12.

Dále se dotázaní domáhají režimu Dark Mode. Sice iOS 11 přinesl takzvaný Night Shift, který automaticky po setmění posune barvy displeje do teplejší oblasti barevného spektra, aby se vám noci lépe spalo, ale stále to není pravý Dark Mode se vším všudy. U iPhonu X s OLED displejem je Dark Mode žádoucí. Pokud má Apple příští rok představit další modely s OLED obrazovkami, bude muset zapracovat i na tmavém režimu.

K dalším požadovaným změnám patří nová oznámení, Split View pro iPhone, funkce zámku pro jednotlivé aplikace, skupinový FaceTime a přepracovaná uzamčená obrazovka.

iOS 12 fb

Zdroj: 9TO5Mac

Související články

Dnes nejčtenější

.