Hledáme Apple fanouška, který by se chtěl stát redaktorem

Milujete moderní technologie, Apple a jeho produkty? Sledujete s nadšením vše, co se děje kolem iPhonu, iPadu, Macu nebo třeba Apple Watch? Umíte nápaditě psát a rádi byste se věnovali různým událostem ze světa Applu, psali především návody, recenze a vlastní názory na dění okolo jablečné společnosti a jejích produktů?

Pokud jste si na všechny výše položené otázky odpověděli kladně, pak hledáme právě vás. Nabízíme pozici redaktora, který by byl schopný se činnosti věnovat nejlépe denně nebo několikrát do týdne a v jeho vlastním zájmu by bylo magazín vylepšovat. Po novém spolupracovníkovi požadujeme spolehlivost, pečlivost, alespoň průměrnou znalost anglického jazyka a schopnost srozumitelně a česky vyjádřit své myšlenky psanou formou. Nutno podotknout, že hledáme skutečně fanouška Applu, který společnosti a jejím produktům rozumí, zajímají ho a má s nimi delší zkušenost.

Na oplátku jsme schopni nabídnout adekvátní odměnu, určitou časovou flexibilitu, zápůjčky (nejenom) Apple produktů na recenze a samozřejmě i spolupráci se zkušenými členy našeho týmu a tím i rady či sdílení různých poznatků potřebných pro rozšiřování magazínu.

V případě vašeho zájmu nám pošlete ukázkový článek (novinku, recenzi, návod) v minimálním rozsahu 300 slov (stačí jen text článku, bez obrázků) na email prace@textfactory.cz. Zároveň se nám v e-mailu krátce představte, případně rovnou připojte svůj životopis, a budeme rádi i za předběžný odhad toho, jak často jste schopni se psaní a testování věnovat.

|
21
Leitz

Diskuze

  Radim Minář

  Už sem to zkoušel a nic. :/ Hodně štěstí ostatním. 😉

  Reagovat
  Letem světem Applem

  Radime, klidně napište znovu. 🙂 Už to jsou více jak 2 roky, co jsme spolu komunikovali a tehdy jsme hledali náhradu za zraněnou redaktorku, která se ale nakonec nečekaně vrhla zpět do psaní o dost dříve. Informovali jsme tehdy o tom na Facebooku, ale je pravda, že jsme ještě mohli napsat každému zájemci zvlášť.

  Reagovat

  Taky jsem se zkoušel hlásit, ale bez úspěchu. Tento web je především plný přeložených článků ze zahraničí. Chybí tu publikace, zhodnocení, názor někoho, kdo umí psát. Nemám na mysli zrovna dlouhé slohy, ale svými slovy popsat dané téma, aby pochopil i laik o čem článek pojednává. Momentálně mám snad všechny (Apple) certifikáty, jak z obchodního hlediska tak technického, a pravidelně jezdím na školení. Ani však toto nestačilo a poté je vybrán člověk, který nemá hlubokou zkušenost se zařízeními a podle toho to také tak vypadá. Když mám možnost číst nějaký ze článků působí dost úsměvně, když se o nějaké přínosné zajímavosti autor nerozepíše. Držím palce při výběru nového redaktora.

  Reagovat

  Musím uznat že máš pravdu , já sem se přidal ve větším k Applu teprve loni ale mám tak nějakej pohled a přehled na Apple ne vždy je to pohled pozitivní. Být Apple fanouškem není taky levná záležitost , není to o tom že bych si nemohl dovolit tohle, to a tamto . Ale prostě najde se produkt kterej pro mě takovou cenu nemá a jsou jiné důležitější věci za které je potřeba pustit peníze. Pro mě by nebylo přetahovat články ze zahraničí ale když už tak psát vlastní objektivní články což je finančně dosti náročné pro pár přátel z práce jsem se rozhodl zhodnotit užívání nového iPhonu 8Plus ještě nevím kolik mě taková sranda stála protože se mi stále nepodařilo telefon prodat ( a to je jen minimálně používáný, pouze tři nabíjecí cykly ) Ale moje cenovka 21K za českou distribuci je v tomto stavu asi moc 😉 To je třeba důvod proč už nejdu do iPhonu X

  Reagovat

  A to je další věc o které mluvíš, že je to drahá záležitost. A já mám prostředky se k nim dostat a napsat referenci, aniž by člověk musel investovat a sám zjišťovat, zda má cenu kupovat novější model. Nikdy jsem také nepsal recenze se subjektivním názorem. Nepovažuji se ani tak za fanouška, tím že mám rád značku Bentley neznamená, že jsem její fanoušek. Mám rád věci, které fungují a plní svůj účel. Nechci vlastnit zařízení, které musím obsluhovat, když je to zařízení původně vyrobené za účelem, aby obsluhovalo mě. A co se týče iPhonu X, tak je to opravdu krok kupředu, nicméně stále zůstávám u 8 Plus z důvodu touch ID a vyhovujícím parametrům, jako jsou rozměry. Nedokážu psát pohodlně dvěma prsty na jiných rozměrech. Touch ID je přece jen pořád rychlější způsob, jak telefon odemknout. Co se týče iPhonu X budou zřejmě další modely opět bez touch ID a mohli by už stát za to. 😉

  Reagovat

  skuste napsat ipure.cz (konkurencia takze najskor mi tu komentar zmizne…)

  Reagovat

  Díky za tip! Avšak nejsem v pozici, kdy bych měl nouzi o prac. nabídky, jsem hodně vytížený, ale cestách mám mnoho času, který bych dokázal zužitkovat psaním článků. Momentálně se setkávám s lidmi, kteří mají obrovský potenciál měnit svět k lepšímu, ale na prac. pozice ve většině případech dostanou lidi bez nutných znalostí nebo jsou tyto prac. místa vyplněny lidmi ze známosti či rodinných kruhů.

  Ipure vznikol presne z dovodu ktore vytikas lsa – vlastne tych apple webov tu moc nie je – lsa je dost clickbait / prekladac noviniek – rad tu zajdem ale o kvalite sa bohuzial hovorit neda

  Tak nějak , takže já už pokud budu vyhazovat peníze tak jen pro sebe ale jako koníček na testování zařízení už to fakt nedávám 😀 Pač to byly sem tam produkty od Applu a do toho telefony Xiaomi ( těm jsem psal o spolupráci , přišla sice rychlá odpověď ale bohužel pro mě prozatím negativní .

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz