Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Step Out of Bed!
Ranní vstávání může být obzvlášť v zimních měsících velmi bolestivé. Z postele vás zaručeně vytáhne aplikace Step Out of Bed – budík, který se za použití počítání kroků, fotografování a dalších metod ujistí, že jste skutečně vstali.

[appbox appstore id673120263 oldprice=“59Kč“]

GeekBench 4
Aplikace Geekbench poskytuje komplexní sadu nástrojů a postupů k měření výkonu procesoru a paměti. Ovládání aplikace je snadné, výsledky přesné.

[appbox appstore id1130770356 oldprice=“29Kč“]

Magic Launcher Pro
Magic Launcher je aplikace, která vám umožní spouštět aplikace a provádět další užitečné akce z Oznamovacího centra i při uzamčené obrazovce.

[appbox appstore id1121523480 oldprice=“89Kč“]

Classical Radio +

Classical Radio + přináší skvělý hudební zážitek přímo do iOS zařízení všech milovníků klasické hudby. Nabízí více než 120 rozhlasových stanic, možnost přehrávání na pozadí a selektivní výběr hudby.

[appbox appstore id515840666 oldprice=“29Kč“]

Hide Secrets
Každý z nás má nějaká tajemství – a aplikace Hide Secrets vám umožní pečlivě uschovat ta, která se skrývají ve vašem iOS zařízení. Uzamkněte své fotografie, videa, kontakty, nahrávky a další obsah do jediné aplikace.

[appbox appstore id967589318 oldprice=“59Kč“]

Stream – Cloud Music Player
Aplikace Stream vám umožní poslech, správu a synchronizaci vaší hudební sbírky přes iCloud. Spolupracuje s úložišti Box, DropBox, Google Drive, OneDrive a Yandex.

[appbox appstore id1065802380 oldprice=“59Kč“]

Blocs Wave
Blocs Wave je zábavná a skvěle navržená aplikace pro tvorbu a nahrávání nové muziky. Aplikaci uvítají skladatelé i tvůrci elektronické hudby coby výkonné přenosné hudební studio.

[appbox appstore id1085697317]

KooZac
KooZac je puzzle hra, která pořádně prověří vaše mozkové závity. Na výběr máte ze tří módů: Puzzle, Endless a Blitz. Utkejte se se svými přáteli a obhajte nejvyšší příčky žebříčku.

[appbox appstore id502803445 oldprice=“29Kč“]

Bertram Fiddle: Episode 1
Bertram Fiddle: Episode 1: A Dreadly Business velice zábavná adventura s úžasnou animací. Odehrává se ve viktoriánském Londýně, kde v roli Bertrama Fiddleho musíte vypátrat sériového vraha.

[appbox appstore id930404329 oldprice=“59Kč“]

iOS Apps 27717

Související články

Dnes nejčtenější

.