Zavřít reklamu

Už v minulý týden jsme vás informovali, že iPhone X nabízí exkluzivně tři živé tapety, které na žádném jiném jablečném telefonu nenajdete. S příchodem druhé beta verze iOS 11.2, kterou Apple pro iPhone X vydal hned v pátek, ale přibyly na zbrusunovém modelu další tři Live wallpapery. Dohromady je tak živých tapet na iPhonu X nyní 9 a k tomu je možné si vybrat z dalších sedmi dynamických tapet, které Apple upravil na míru OLED displeji.

Nové živé tapety doslova hrají všemi možnými barvami. Pokud vám ale jsou již povědomé, pak se není čemu divit. Stejné totiž figurují v reklamě Applu „iPhone X is Here„, která se ukázala i v září na konferenci, kde Apple novinku představoval a snažil. Tapety totiž dokonale vyzdvují displej s minimálními rámečky.

Nová beta přichází na iPhone X ale ještě s jednou novinkou. Když vyvoláte ovládací centrum a poté jej schodíte gestem pro návrat na domoskou obrazovku (swipnutí od spodní hrany obrazovky směrem nahoru), tak je vyvolání gesta doprovázeno odezvou z haptického motorku (mírné zavibrování). Odezva však zatím není dokonalá a občas se stane, že v iPhonu doslova „lupne“.

Jestliže chcete vidět, jak se tapety animují, pak mrkněte na našem Instagramu do Stories, kde všechny tři ukazujeme. Případně si můžete vystačit i s videem od 9to5mac níže.

iPhone X lie wallpaper iOS 11.2

Související články

Dnes nejčtenější

.