Zavřít reklamu

Udělali jste si v posledních týdnech radost koupí některého ze čtveřice nových iPhonů a zaujalo vás, jak v něm Apple uspořádal všechny vnitřní komponenty? Pak pro vás máme skutečně parádní tip na tapetu. Společnost iFixit, která se po uvedení iPhonů na trh postarala i o jejich rozebrání, se totiž jako již tradičně rozhodla vytvořit z fotografií a rentgenů vnitřků nových iPhonů tapety, které vytvoří iluzi průhledného displeje.

iFixit přicházel s podobnými tapetami i v minulosti, avšak na klasických rámečkových iPhonech nikdy příliš nevynikly. S příchodem bezrámečkových iPhonů se ale situace naprosto změnila a tapety, které nyní zaplní celou přední stranu, vytváří iluzi průhledného displeje o poznání lepší. Pokud si tedy chcete pohled do útrob svého iPhonu skrze displej užít i vy, stáhněte si tapetu určenou pro váš model a klasicky si jí nastavte. V galerii vedle tohoto odstave si můžete design tapet prohlédnout, pod tímto odstavcem pak stáhnout přes prokliky na zdrojový web.

Tak co, jak se vám vaše nová tapeta líbí? Klidně se s námi o vaši plochu či fotku iPhonu podělte dolů do komentářů a popřípadě nám napište, jak na váš „průhledný“ displej reagovalo vaše okolí. Někteří méně znalí totiž budou dozajista touto technologickou vychytávkou, kterou doposud žádný jiný smartphone na světě nedisponuje, naprosto uneseni.

iPhone 13 Pro (Max)

Dnes nejčtenější

.