Zavřít reklamu

O tom, že zaměstnanci cupertinské společnosti už používají iPhone X, není pochyb. Objevila se celá řada fotografií a videí, přičemž o jednom videu jsme vás už dneska informovali. Internetem se začalo šířit video, ve kterém je vidět, jak funguje nový způsob přepínání mezi aplikacemi. Ale nyní vám přinášíme atraktivnější záběry prémiového modelu. YouTuberka Brooke Amelia Peterson si vyzkoušela iPhone X několik dní před oficiálním zahájením prodeje. O tento jedinečný zážitek se podělila s fanoušky v jednom ze svých vlogů

YouTuberka nakonec video smazala, nicméně jeden uživatel, jakoby s tím počítal a video si stáhl k sobě do počítače, a potom ho opět nahrál na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=668iZFoJ4CQ

Brooke navštívila svého otce, který pracuje pro Apple, přímo v sídle společnosti. Otec jí na chvíli půjčil iPhone X, aby si s ním pohrála. Brooke si hrátky natočila na video, na kterém můžete perfektně vidět, jak iPhone X vypadá, jak se dá dostat jednoduchým gestem z aplikace na domovskou stránku a jak fungují Animoji. Brooke se zkoušela také vyfotit.

iPhone X se začne předobjednávat v pátek 27. října a jeho cena začíná na 29 990 korunách, čímž se stal nejdražším iPhonem v historii. Prozatím není jasné, zda video zveřejněné na YouTube bylo nějakým PR společnosti Apple, nebo jen náhodným odhalením.

iphone x fb

Související články

Dnes nejčtenější

.