Na AirPods objednané ze stránek Applu si počkáte už jen tři až pět dní

Pokud se rozhodujete nad zakoupením bezdrátových sluchátek AirPods, které by dodaly vaší Apple sbírce další rozměr, můžete začít jásat. Prakticky od jejich vydání v prosinci minulého roku byly v oficiálním Apple online storu nedostatkovým zbožím a zákazníci, kteří na něm jsou zvyklí nakupovat, na ně čekali mnohdy i několik týdnů či měsíců. To se však Applu konečně podařilo změnit.

O tom, že se Apple pokusí převyšující poptávku co nejlépe uspokojit, si šuškali vrabci na střechách už hodně dlouho. Ostatně, i sám Apple se v minulých měsících několikrát prezentoval svou ideou, která právě v daleko větší dostupnosti svých bezdrátových sluchátek spočívala. Není se tak čemu divit, že se postupem času dodací doba zkracovala a podle nejnovějších informací ze stránek online storu Applu je doba dodání krásných tři až pět pracovních dní. Jen pro pořádek – od jejich vydání je to nejkratší doba, kterou na ně musíte čekat.

AirPods jsou ztělesněním volnosti

A proč vlastně uživatelé Applu své AirPods tak milují a svým zájmem z nich dělají nedostatkové zboží, které byste za minulého režimu sehnali teda tak “pod pultem”? Přeci kvůli jejich funkcím a kvalitě zvuku. Ten je totiž v porovnání s klasickými EarPods, které jsou dodávány k iPhonům, opravdu někde jinde. Absence veškerých kabelů navíc poskytuje neuvěřitelnou volnost, kterou oceníte například při sportu. Mimochodem, přínos AirPods už objevil například i Martin Veselovský z DVTV, který je při rozhovorech hojně využívá. Je tedy jasné, že jejich potenciál je opravdu velký. Když k tomu pak přičteme možnost ovladatelnosti poklepáním a solidní výdrž, kterou navíc rychle obnovíte pomocí jejich pouzdra, dostaneme opravdu skvělý produkt, který by neměl žádnému jablečnému uživateli využívajícímu sluchátka chybět. Jejich cena je sice o něco vyšší, mají za ni však rozhodně co nabídnout.

Jestli tedy nad AirPods přemýšlíte, nyní je správná chvíle k dalšímu kroku. Můžete si však také ještě chvíli počkat. Apple totiž začne v dohledné době prodávat bezdrátové nabíjecí pouzdro s ukazatelem baterie na přední straně, které bude pro AirPods zase o něco komfortnější. Bohužel si za něj však připlatíte.

airpods-dodani-fb

|
3
Leitz

Diskuze

  Hm to je fajn 🙂 Ale už je nějakej ten měsíc mám , ale netrpělivě čekám na další generaci co přinese ale zda bych přešel těžko říct asi jen pouze v případě že by se výrazně zlepšila kvalita zvuku , kdyby se jen zvedla kapacita baterie nebo se lehce změnil design pouzdra tak asi ne 🙂 Ale bylo by fajn kdyby bylo více barevných variant a samotné nabíjecí pouzdro by si zasloužilo premiovější materiál 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz