Zavřít reklamu

Pokud se rozhodujete nad zakoupením bezdrátových sluchátek AirPods, které by dodaly vaší Apple sbírce další rozměr, můžete začít jásat. Prakticky od jejich vydání v prosinci minulého roku byly v oficiálním Apple online storu nedostatkovým zbožím a zákazníci, kteří na něm jsou zvyklí nakupovat, na ně čekali mnohdy i několik týdnů či měsíců. To se však Applu konečně podařilo změnit.

O tom, že se Apple pokusí převyšující poptávku co nejlépe uspokojit, si šuškali vrabci na střechách už hodně dlouho. Ostatně, i sám Apple se v minulých měsících několikrát prezentoval svou ideou, která právě v daleko větší dostupnosti svých bezdrátových sluchátek spočívala. Není se tak čemu divit, že se postupem času dodací doba zkracovala a podle nejnovějších informací ze stránek online storu Applu je doba dodání krásných tři až pět pracovních dní. Jen pro pořádek – od jejich vydání je to nejkratší doba, kterou na ně musíte čekat.

AirPods jsou ztělesněním volnosti

A proč vlastně uživatelé Applu své AirPods tak milují a svým zájmem z nich dělají nedostatkové zboží, které byste za minulého režimu sehnali teda tak “pod pultem”? Přeci kvůli jejich funkcím a kvalitě zvuku. Ten je totiž v porovnání s klasickými EarPods, které jsou dodávány k iPhonům, opravdu někde jinde. Absence veškerých kabelů navíc poskytuje neuvěřitelnou volnost, kterou oceníte například při sportu. Mimochodem, přínos AirPods už objevil například i Martin Veselovský z DVTV, který je při rozhovorech hojně využívá. Je tedy jasné, že jejich potenciál je opravdu velký. Když k tomu pak přičteme možnost ovladatelnosti poklepáním a solidní výdrž, kterou navíc rychle obnovíte pomocí jejich pouzdra, dostaneme opravdu skvělý produkt, který by neměl žádnému jablečnému uživateli využívajícímu sluchátka chybět. Jejich cena je sice o něco vyšší, mají za ni však rozhodně co nabídnout.

Jestli tedy nad AirPods přemýšlíte, nyní je správná chvíle k dalšímu kroku. Můžete si však také ještě chvíli počkat. Apple totiž začne v dohledné době prodávat bezdrátové nabíjecí pouzdro s ukazatelem baterie na přední straně, které bude pro AirPods zase o něco komfortnější. Bohužel si za něj však připlatíte.

Související články

Dnes nejčtenější