První blázni už stojí fronty na nový iPhone X

Apple ukáže všechny své novinky až dnes večer. Ani to však těm největším fanatikům nebrání v tom, aby se už nyní před zahraničními obchody Applu postavili do fronty. Není pochyb, že čekají na nový iPhone X, který má do produktové řady telefonů od Applu vmést pořádnou změnu a nabídnout nejenom zcela nový design, ale také nový způsob ovládání.

iPhone X s OLED displejem má být zpočátku nedostatkovým zbožím a obzvláště pak zlatá varianta bude v prvních týdnech po zahájení prodejů v podstatě raritní záležitostí. Právě to je pravděpodobně důvod, proč už od včerejšího dne, tedy den před konáním konference, si první blázni stoupli do fronty a jsou ochotni před Apple Storem čekat i několik týdnů. Podle analytika Ming-Chi Kuo může totiž nastat i takový scénář, že nový iPhone X bude dostupný až v příštím měsíci.

Možná vás ale udiví informace, že tak zapálení fanoušci nového iPhonu nejsou ve Spojených státech, ale na úplně jiném světadíle. Fotku totiž na Twitteru sdílel australský novinář Luke Hopewell a pořídil ji před obchodem Applu v Sydney. Na druhou stranu právě v Austrálii se vyplatí na nový iPhone ve frontě počkat, protože právě tam se otevřou dveře Apple Storu jako  první na světě, tudíž i tamní obyvatelé dostanou do rukou nový iPhone jako první.

Apple Store Sydney line iPhone X

Leitz
Vstoupit do diskuze (53)

Diskuze

  Tadeáš Mandík

  To jsou ti co jim je jedno co ten telefon bude mít i když to bude špatné nebo dobré proste berou na 100% … nemocný lidi

  Reagovat
  Peter Jamárik

  Radim Tylšar keby predstavili hovno v sáčku a prezentovali ho ako X edition tak by to išlo na dračku a to iba kvôli značke. Ludom je jedno aké to bude ale bude to najnovší iphone aj keby to bol iba samsung s prelepeným logom ludia by sa o to trhali.

  Reagovat
  Petr Hnízdil

  Marketing má pro tyhle lidi pojmenování – neofilové, čili milovníci novinek. Není to rozhodně zanedbatelná skupina. I na ně se cílí v m. kampani. Takže nic nového pod sluncem.

  Reagovat

  Proč blázni? Prostě se nemůžou dočkat něčeho co mají rádi. Dřímá v nich malý dítě. Ostatně jako ve většině lidí. Někde hluboko spí nebo bdí. Jak čekat a připravovat se na Vánoce. To se taky dělá bůhví jak dlouho dopředu.

  Reagovat

  Ovce boli vždy, a aj budu. Stat v rade mi pripomina KOMUNIZMUS a tak sa k tomu nikdy nemozem ani priblizit. Este dostanem osypky.

  Reagovat

  Akorát stání v řadě nemá nic společnýho s komunismem. Komunismus způsoboval nenasycení trhu určitou komoditou. Například. V době oběda v pracovní den se postavte třeba před McDonald’s. Taky se tam tvoří fronty. A přitom to nemá žádnou spojitost s komunismem. Lidi stojí fronty i do muzeí a na různý prohlídky pamětihodností. Komunismus? Taky ne.

  Reagovat

  Nelze si nevzpomenout na nedávné fronty na kotlíkovou dotaci např…. Příspěvek výše je naprosto mimoň:(

  Tomáš Hauschild

  V kolik že je ten Apple Keynote??

  Reagovat

  Jasnej fake pro ovce a naivky. Jak dlouho vydrží stát ten druhej? ??? Ale sežralo to tady i s navijákem dost lidí ??? Ono stát někde kvůli čemukoliv i půl hodiny je moc ???

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz