Jak změnit orientaci fotografie při focení panoramatu

|
Kategorie:Návody
Diskuze (1)

Mnozí z vás stále možná neví o tom, jak jednoduché je změnit orientaci panoramatu. Jelikož na různých výhledech a dalších místech, kde se dá fotit pěkné panorama stále vidím lidi s iPhony, které mají otočené vzhůru nohama, rozhodl jsem se, že už to nenechám jen tak. V tomto návodu se tedy, jak už název napovídá, podíváme na to, jak změnit orientaci fotografie při focení panoramatu.

Jak na to?

Tento trik je více než jednoduchý. Stačí otevřít Fotoaparát, najet na Panorama a zde kliknout na šipku, která se zobrazí na displeji. Po kliknutí na onu šipku se pokaždé změní orientace panoramatu.

Tento návod je jeden z těch vůbec nejjednodušších a myslím si, že i přes jeho jednoduchost vám při focení dalšího panorama může hodně pomoct. Pokud byste si chtěli přečíst další návody nebo triky, doporučuji například článek o tom, jak na kalkulačce smazat jen jedno číslo a ne celý výsledek. 

panorama-facebook

|
1
Leitz

Diskuze

  Kliknutím na šipku se nemění orientace, ale směr snímání. Tady se fakt píšou hovadiny. Změnou orientace je myšleno na výšku či šířku.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz