Zavřít reklamu

3D sa postupne stáva väčšou a väčšou súčasťou nášho života. 3D technológie dnes nenájdeme len v kine, televízore, ale dokonca už aj v iPhone! Jediné čo potrebujete, je aplikácia z App Store, ktorá sa volá Panorama 4D, ktorá premení váš iPhone na revolučné 3D zariadenie! Panorama 4D od spoločnosti OWLAB  je jednoduchá aplikácia na fotografovanie. Išlo by o celkom obyčajnú aplikáciu, keby fotografie, ktoré spravíte touto aplikáciou neboli 3D. Nepotrebujete na to žiadny špeciálny hardvér, vystačíte si s iPhonom 4 alebo 3GS, iPodom Touch 4 generácie alebo iPadom 2.

Aplikácia pracuje na celkom jednoduchom princípe. Fotografie, ktoré s ňou spravíte vo vás vyvolajú falošnú ilúziu hĺbky fotografie, ktorú dosiahnete nakláňaním zariadenia z ľavej strany na pravú. Táto funkcia funguje len na zariadeniach, ktoré disponujú gyroskopom. Pre ostatné zariadenia je potrebné aktivovať 3D režim a použiť 3D okuliare. Fotografie si samozrejme môžete prehliadať aj v ,,normálnom” móde, teda bez 3D zobrazenia, čiže v 2D. Samozrejmosťou je zdieľanie fotografií s priateľmi pomocou najrozšírenejších a najpopulárnjejších sociálnych sietí, ako napríklad Facebook a Twitter. Samozrejmosťou je taktiež možnosť zdieľania pomocou e-mailu.

Aplikácia disponuje aj ďalšími užitočnými funkciami, ktoré sa určite neraz zídu. Disponuje napríklad funkciou detekcií tvárí, automatického blesku alebo predvoľby rozlíšenia fotografie (480 x 320 alebo 960 x 640), alebo Cower Flow galériou fotografií.

Související články

Dnes nejčtenější