Zavřít reklamu

Surtees Studio nedávno oznámilo, že vydalo veřejnou beta verzi Bartender 3 pro testování na macOS High Sierra a macOS Sierra. Beta je k dispozici v rámci verze Bartender 2, která po čtrnáctidenní bezplatné verzi stojí 15 dolarů.

Oblíbená nástroj, který slouží pro změnu uspořádání či skrytí ikon v menu baru, byl ve Swiftu zcela přepracován, jak uvádí poznámky k beta verzi. Bartender Bar se už nezobrazuje samostatně pod menu barem, ale pouze v něm. Změna byla nutná, protože macOS High Sierra má lepší ochranu integrity systému.

Dalším populárním nástrojem je iStat Menus 5, který se nedávno také dočkal aktualizace. Stejně jako u Bartenderu se i u iStat Menus 5 vylepšila podpora pro macOS High Sierra a pro přístroje MacBook Pro, MacBook a iMac představené v letošním roce.

iStat Menus je integrováno do menu baru macOS a poskytuje uživatelům pohodlný přístup k informacím o systému, jako jsou informace o GPU a CPU, statistiky paměti a rychlosti ventilátoru, teplota, využití disku a výdrž baterie. Program iStat Menus 5 stojí 18 dolarů, ale má také bezplatnou čtrnáctidenní zkušební verzi.

istat-menus-5-header-cpu-800x349

 

Dnes nejčtenější

.