Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Uz si pripadam jak u samsungu…

  A to zas preco?
  Este nic nie je uvedene, ani nic nie je iste.
  Vsetko co „uniklo“, moze byt aj pravdou aj klamstvom. Iste to bude az po predstaveni produktov. Ono zas kazdu chvilku uvadzat v tejto dobe tolko „revolucnych“ veci ani nejde.
  Neviem co kazdy tak strasne ocakava od tych zariadeni, ale jedno je iste. Vacsina ludi svoj iphone nevyuziva ani na 10%, ale ocakavaju fuuu ake velke funkcie.

  Ok, když tři modely s údajně označením 8 tak bych bral aby iphone 8 byl velikostně stejný jako SE s tím že by měl displej přes celou přední stranu druhé zařízení ve velikosti iphone 7 s displejem přes celou stranu a třetí model ve velikosti iphone 7 plus s displejem přes celou přední stranu . Označení bych viděl iPhone 8 classic iPhone 8 a iPhone 8 max. popřípadě iPhone 8 Premium

  Vůbec bych se tomu nebránil. A Přijde mi to jako logické, rovnou pojmenovat iPhone 7s a 7s+ jako iPhone 8 a iPhone Plus. Už jak to tady psali jiní, kvůli těm skleněným zadám + kvůli bezdrátovému nabíjení :) ostatní „s“ modely to neměli, tak nevidím jediný důvod proč dál pokračovat v „s“ verzích. Za mě palec nahoru. No ale tak ještě uvidíme až toho 12.září :)

Vložte vlastní komentář

celý text