Zavřít reklamu

Pokud před spaním stejně jako já posloucháte hudbu a vypínáte ji ve tři hodiny ráno, v tomto návodu vám ukážu, jak se tohoto problému zbavit. Většinou si chceme poslechnout nějakou hudbu a před tím, než usneme, ji chceme vypnout, ale mnohdy se ji vypnout nepodaří. Je jedno, jestli hudbu posloucháte z Apple Music, ze Spotify, Deezeru nebo jiné služby, tento tip funguje na jakékoliv přehrávání hudby nebo videa. Pojďme se tedy na to společně podívat.

Vypnutí hudby po usnutí krok po kroku

Přímo z plochy si otevřeme vestavěnou aplikaci od Apple – Hodiny. V pravém dolním rohu tapneme na ikonu Minutka. Zhruba uprostřed obrazovky klikneme na možnost Po skončení a sjedeme úplně dolů. Zde změníme vyzvánění (ve výchozím nastavení se zobrazí Radar) na Zastavit přehrávání. V pravém horním rohu klikneme na Nastavit a nyní vybereme, za jak dlouho chceme, aby se přehrávání hudby nebo videa zastavilo. Já osobně volím 20 minut. Po zvolení klikneme na Spustit a minutka začne odpočítávat. Po námi zvolené době se vypne jakékoliv přehrávání médií.

Tato funkce funguje na jakýkoliv výstup, ať už to jsou sluchátka, reproduktor telefonu nebo bluetooth reproduktor. Pokud byste se chtěli dozvědět nějaké další triky, doporučuji například článek o tom, jak vypnout automatické přehrávání videí na Facebooku.

vypnout-hudbu-facebook

 

Dnes nejčtenější

.