• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak vypnout automatické přehrávání videí na Facebooku

  Pokud vás stejně jako mě štve automatické přehrávání videí na Facebooku, v tomto článku vám ukážu, jak se toho zbavit. Může to pro vás být nepříjemné, když jste například na chatě, kde máte WiFi s FUP režimem (Fair User Policy – máte určitý limit dat, které můžete přenést) a videa se začnou automaticky přehrávat. Díky tomu může váš datový limit zmizet dříve, než byste rádi. Pojďme se na to společně podívat.

  Jak vypnout automatické přehrávání videí na Facebooku

  Otevřeme Facebook a v pravém dolním rohu klikneme na ikonu třech čar (možnost Více). Slidneme úplně dolů a zde zvolíme možnost Nastavení. Zobrazí se několik možností a my vybereme tu první, což je Nastavení účtu. Zde otevřeme kolonku Videa a fotky. Otevře se několik možností, ze kterých vybereme tu třetí – Automaticky přehrávat. Po otevření se zobrazí tři volby, pro maximální úsporu dat doporučuji zaškrtnout možnost Videa nikdy automaticky nepřehrávat.

  V tomto článku jsme si ukázali, jak vypnout automatické přehrávání videí a ušetřit data. Pokud byste se chtěli dozvědět nějaké další triky, doporučuji například článek o tom, jak jednoduše nastavit větší přesnost Touch ID.

  autoplay-facebook

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online