Zavřít reklamu

Pokud vás stejně jako mě štve automatické přehrávání videí na Facebooku, v tomto článku vám ukážu, jak se toho zbavit. Může to pro vás být nepříjemné, když jste například na chatě, kde máte WiFi s FUP režimem (Fair User Policy – máte určitý limit dat, které můžete přenést) a videa se začnou automaticky přehrávat. Díky tomu může váš datový limit zmizet dříve, než byste rádi. Pojďme se na to společně podívat.

Jak vypnout automatické přehrávání videí na Facebooku

Otevřeme Facebook a v pravém dolním rohu klikneme na ikonu třech čar (možnost Více). Slidneme úplně dolů a zde zvolíme možnost Nastavení. Zobrazí se několik možností a my vybereme tu první, což je Nastavení účtu. Zde otevřeme kolonku Videa a fotky. Otevře se několik možností, ze kterých vybereme tu třetí – Automaticky přehrávat. Po otevření se zobrazí tři volby, pro maximální úsporu dat doporučuji zaškrtnout možnost Videa nikdy automaticky nepřehrávat.

V tomto článku jsme si ukázali, jak vypnout automatické přehrávání videí a ušetřit data. Pokud byste se chtěli dozvědět nějaké další triky, doporučuji například článek o tom, jak jednoduše nastavit větší přesnost Touch ID.

autoplay-facebook

Dnes nejčtenější

.