Detailní pohled na zlatou variantu nového iPhonu 8 [video]

V posledních několika dnech se objevilo tolik nových úniků, že se dá v podstatě s jistotou říci, jak budou noví iPhony 8 vypadat. Naprostá většina úniků totiž potvrzuje jeden a ten samý design stejně tak, jako se objevují neustále ty samé 3 barevné varianty. Dá se tedy předpokládat, že Apple za měsíc představí černý, stříbrný a měděně zlatý (někde uváděný jako Copper Gold) iPhone 8. Model posledního zmiňovaného se nyní objevil pod lupou, na novém videu na YouTube. Níže se tedy můžete podívat, jak by mohla tato nová barva vypadat.

Píšeme mohla, protože stále ještě není vše zcela jasné. U nečerných modelů, tedy u stříbrného a tohoto měděně zlatého, se totiž neví, jestli Apple vyřeší čelní rámečky bílou, nebo světlou. Na modelech a maketách se objevuje světlá barva, vzhledem k tomu, jak hrozně s tím ovšem model vypadá se dá očekávat, že Apple u nové generace zvolí celočerné čelní provedení. Minimálně by se tak zakryl horní výřez, který v bílé působí jako pěst na oko.

Zlatá barevná varianta jinak vypadá poměrně zajímavě. Pokud je model založený na reálných předpokladech, bude se jednat o jakési dvoutónové provedení. Zadní strana bude vyvedena v matném odstínu kombinace zlaté a měděné (možná i lehce do růžova), naopak boky budou z lesklejšího zlatého odstínu.

Zdroj: Appleinsider

|
20
Leitz

Diskuze

  Lukýý Zazvonil

  Ip8 hnus pro mě ?‍♂️ jak na tom bude Iphone 7S s foťákem? Bude mít dual foťák nebo opět jen plus verze?

  Reagovat
  Lukýý Zazvonil

  Martin Moc mě zmátla právě jedna fotka (pokud jsem samozřejmě nekoukal špatně) s ip7s kde byl duální fotoaparát, ale vím určitě, že to nebyla fotka k nové 8mičce tak nevím ?‍♂️

  Reagovat

  Mé nadšené čekání na výroční iPhone upadá.. S8plus jsem prodal a jsem zpět u ip7 a tohle pokud bude realita, asi mne neoslovi.. Hned jsem si vzpomněl na Z3 s tou cooper gold, ten předek je silenost, místo aby to dali třeba v barvě zad.

  Reagovat

  V rodině máme pár iPhonů, ale po dlouhé době jsem okusil android – LG G6 a jsem nadšený, už na tom chlapci dost zapracovali a systém je výborně vyladěný. Design telefonu a další parametry jsou také výborné. iP7 vedle toho vypadá jako hračka. Samozřejmě iPhone má výhodu v ekosystému, ale kokurence jede a rychle. Hodně rychle.

  Reagovat

  Až budeš chtít aktualizovat tak nadšení opadne a ty parametry taky zklamou při bězném provoze. Uvidíš za par měsíců. Potom tu hračku, která stále ještě funguje, rád vezmeš zpět 🙂

  Reagovat

  A aký má význam aktualizovať iphone keď sa každou aktualizáciou zníži životnosť batérie a objaví viac problémov. Mám ip6s ani nie dva roky a systém je pomalší občas zamrzne poprípade prestane fungovať nejaká apka a je nutný tvrdý reštart. O výdrži batérie ani nehovorím. Vydrží polovicu z toho ako s pôvodným ios a to mi nedávno menili batériu v rámci reklamácie za novú. Za mňa nieje iphone o nič lepší ako android. Možno kedysi bol lepší lebo bol jednoduchý nebolo tam nič čo by ho spomalovalo teraz tam je kopec funkcií z ktorých človek reálne využije polovicu. Stáva sa z neho android.

  No to nevím proč ho máš v takovém bordelu. Já mám starší iP6 a maká bezvadně bez jediného restartu a kdyby to většině fungovalo jako tobě tak by dávno krachli. Takhle blbě mi nefunguje ani 5let starý iPad. Dělám i s droidem a rozhodně ho tedy jako primární systém nedoporučuju. Vždy si jen zanadávám.

  ip8 jestli to takhle bude vypadat, tak to je totální hnus ? jak muže někdo tvrdit bezramečkovy !! kua vždyt to rám jak obraz na steně tohle snad není možný Samsung S8 to je super, ale tahle sračka??

  Reagovat

  Zlatá chapgne byla ještě decentní a pěkna, ale tohle vypadá jak levný Huawei. Foťak´ na šířku nevadí jde o zvyk ale tím jak se zvetšuje a je stále vystouplý, vypadá to hrozně. Vypadá to že design už nemá přednost tak jako za Jobse a tí dosahovali něčeho jiného. Dělají kompromis za kompromisem. 8 je zajímavá ele ne nijak krásná. To je pořád hezčí 7

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz