Zavřít reklamu

V posledních několika dnech se objevilo tolik nových úniků, že se dá v podstatě s jistotou říci, jak budou noví iPhony 8 vypadat. Naprostá většina úniků totiž potvrzuje jeden a ten samý design stejně tak, jako se objevují neustále ty samé 3 barevné varianty. Dá se tedy předpokládat, že Apple za měsíc představí černý, stříbrný a měděně zlatý (někde uváděný jako Copper Gold) iPhone 8. Model posledního zmiňovaného se nyní objevil pod lupou, na novém videu na YouTube. Níže se tedy můžete podívat, jak by mohla tato nová barva vypadat.

Píšeme mohla, protože stále ještě není vše zcela jasné. U nečerných modelů, tedy u stříbrného a tohoto měděně zlatého, se totiž neví, jestli Apple vyřeší čelní rámečky bílou, nebo světlou. Na modelech a maketách se objevuje světlá barva, vzhledem k tomu, jak hrozně s tím ovšem model vypadá se dá očekávat, že Apple u nové generace zvolí celočerné čelní provedení. Minimálně by se tak zakryl horní výřez, který v bílé působí jako pěst na oko.

Zlatá barevná varianta jinak vypadá poměrně zajímavě. Pokud je model založený na reálných předpokladech, bude se jednat o jakési dvoutónové provedení. Zadní strana bude vyvedena v matném odstínu kombinace zlaté a měděné (možná i lehce do růžova), naopak boky budou z lesklejšího zlatého odstínu.

22366-26941-iphone8copperdummy-l
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Appleinsider

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější