Zavřít reklamu

Ke konci března se iPhone SE dočkal mírné aktualizace – 16GB variantu vystřídal model s 32GB úložištěm a 64GB model byl nahrazen 128GB, který zároveň o 1 600 Kč podražil. Staré modely tak Apple přestal ze dne na den prodávat, u prodejců ale zůstaly a výrazně jim klesla cena, čímž se staly poměrně lákavé pro mnoho zákazníků. U autorizovaných Apple prodejců lze iPhone SE s 16GB úložištěm aktuálně pořídit za 8 990 Kč. Na stejnou cenu ale nyní klesl i 32GB model.

Za takto lákavou cenu jej konkrétně začalo nabízet české O2. To dost možná reaguje na možný příchod druhé generace, které bychom se měli dočkat už v září, jak ve středu oznámil francouzský web iGeneration (psali jsme zde). Operátor se tak může zbavovat skladových zásob. U O2 totiž zakoupíte 32GB iPhone SE za 8 995 Kč, zatímco na oficiálních stránkách Applu se prodává za 12 990 Kč. Sleva necelé 4 000 Kč je více než lákavá, přitom se jedná o naprosto stejnou nabídku bez jakékoli smlouvu nebo jiné podmínky. 128 GB iPhone SE je u O2 v nabídce za 11 995 Kč, zatímco Apple jej nabízí za 16 190 Kč. Zde je sleva ještě vyšší, konkrétně 4 195 Kč. Vybrat si můžete ze všech barevných variant – Space Gray, Silver, Gold a Rose Gold.

Srovnání nabídky 32GB a 128GB iPhonu SE u O2 a Applu:

iPhone SE je v podstatě iPhone 6s v těle iPhonu 5s. Jedinou výjimkou je absence 3D Touch, pouze 1,2megapixelová přední FaceTime kamera a starší generace Touch ID. Oproti iPhonu 5s jsou mírně upravené hrany zařízení, které nejsou tak lesklé a tím jsou i méně náchylnější na poškrábání. Pokud se chcete o iPhonu SE dozvědět více, pak nevynechte naši recenzi.

iphone se - zada-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější