Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Battery Indicator
Díky aplikaci Battery Indicator si můžete v panelu nabídek v horní části vaší obrazovky zobrazit zbývající čas i procenta baterie vašeho Macu. Pomocí táhnutí za současného držení klávesy Command můžete reorganizovat ikonky v panelu nabídek a umístit ikonku s ukazatelem baterie kamkoliv.

[appbox appstore id1206020918 oldprice=0,99$]

Image to JPEG Converter
S pomocí této aplikace můžete snadno a rychle převést všechny vaše fotografie do formátu JPEG. Rozhraní aplikace je opravdu uživatelsky příjemné a určitě si s ní poradí naprosto kdokoliv.

[appbox appstore id1195452119 oldprice=5,99$]

Button
Je pro vás produktivita důležitá? Pokud ano, pak se nejspíš neobjedete bez aplikace Button. U každé aplikace existuje soubor nástrojů, které vám u možní udělat více a za méně času. Nalezení těchto zkratek může být zdlouhavé a znamená zdržení od práce, proto přichází Button – aplikace, která vám přinese všechny potřebné zkratky pro každou aplikaci.

[appbox appstore id1155342767 oldprice=2,99$]

Enlightening
Englightening k vám přichází s úžasnou sbírkou filtrů a efektů pro vaše fotografie. Celkem více než 260 efektů pochází z dílny profesionálních fotografů.

[appbox appstore id904783951 oldprice=37,99$]

Alpha Blender PRO
Alpha Blender PRO je další z řady užitečných aplikací pro úpravu fotografií. Umožní vám vyříznout tvary nebo odstranit pozadí z vašich obrázků. Výsledné dílo můžete použít pro webový design, koláže a řadu dalších věcí.

[appbox appstore id1211727540 oldprice=3,99$]

Slevy her pro Mac na Steamu

The Long Dark

[appbox steam simple 305620 oldprice=19,99€]

Batman: Arkham City

[appbox steam simple 200260 oldprice=19,99€]

Euro Truck Simulator 2

[appbox steam simple oldprice=19,99€]

Immortal Redneck

[appbox steam simple oldprice=19,95€]

Beholder

[appbox steam simple oldprice=9,99€]

Související články

Dnes nejčtenější

.