Zavřít reklamu

Už je to poměrně dlouho, co Apple opustil od béžového plastového šasi s duhovým logem nakousnutého jablíčka, které bylo charakteristické pro produkty v osmdesátých letech minulého století. Typickým příkladem je určitě počítač Apple IIe, který byl velice oblíbený a i svým designem si v tehdejší době získal mnoho příznivců a některá srdce Apple fanoušků získává i dodnes. Pokud je pro vás design podobný počítači Apple IIe jeden z nejkrásnějších, pak pro vás bude iPhone 7 Plus v retro edici od společnosti Colorware jako dělaný.

Colorware iPhone 7 Plus Retro je totiž založený na designu počítače Apple IIe, a tak nabízí hliník béžové barvy, spolu s duhově barevným logem Applu na zádech telefonu. Po stranách nechybí ani větrací otvory, které sice byly na počítači nezbytné, ale jablečném smartphonu jde jen o designový doplněk.

Zatímco minulý rok společnost nabízela jak menší iPhone 6s, tak i větší Plus, letos se retro edice dočkal jen 5,5palcový iPhone 7 Plus s duálním fotoaparátem. Vzhledem k tomu, že úprava hliníků není zrovna levná záležitost, vás vyjde iPhone 7 Plus Retro na nemalých $1899 (přibližně 48 000 Kč). Navíc se jedná o skutečně limitovanou edici, protože prvních 25 vyrobených kousků bude označených (např. 1 z 25) a Colorware bude retro edici nabízet jen po omezenou dobu.

Pokud si tedy chcete pořídit skutečně originální kousek letošního iPhonu, tak si určitě pospěšte. Doprava do České republiky je možná, přičemž by vám měl telefon dorazit do 2-3 týdnů. Mějte však na paměti, že se nevyhnete dani a clu.

  • Limitovanou retro edici iPhone 7 Plus od Colorware si můžete zakoupit přímo zde
Colorware iPhone 7 Retro FB

Dnes nejčtenější

.