• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jeden z nejpovedenějších konceptů iPhonu 8 s OLED displejem!

  Nejnovější iPhone 8 se nám sice ukáže až za půl roku, to však nebrání grafikům k tomu, aby popustili uzdu své fantazie a na internet tak proudí několik konceptů nového jablečného telefonu týdně. Podle zahraniční společnosti Nikkei Asian Review, Apple na podzim letošního roku představí tři modely iPhone 8. Zatímco větší 5,8palcová varianta by měla disponovat OLED displejem, ostatní dvě by měly mít LCD displeje.

  Již dříve analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI Securities prozradil, že první iPhone s OLED displejem bude mít sice rozměr 5,8 palců, ale skutečná zobrazovací plocha bude mít velikost 5,15 palců. Zbytek obrazovky bude vyhrazen pro virtuální tlačítka.

  Okolo OLED displeje se točí i nejnovější koncept z dílny iDropNews.com. Na konceptu níže tak můžeme vidět velice povedený iPhone 8 se zakřiveným a bezrámečkovým OLED displejem. Zmiňovaný koncept iPhonu 8 má na svých zádech duální fotoaparát. Nejvíce však fanoušky překvapí absence Touch ID, které je zabudované přímo v samotné obrazovce. V případě, že by se Apple konceptem od iDropNews.com inspiroval, tak bychom se mohli těšit na skutečně krásný telefon od největšího technologického giganta.

  *Zdroj: iDropNews.com

  Leitz

  Diskuze

   Richie Barzi

   Dizajn placka.. Niekto stále nechápe, že na zovňajšku nikomu nezáleží! Je to iOs vs Android, kde už iba s minimálnym odstupom stále vedie iOs.

   Sorry, ale tohle mi prijde jak samsung – nemuzu si pomoct 😉 a uz vubec se mi ta nudle nezda jako nejpovedenejsi koncept…

   Doufám v to, že Apple bude nějakou dobu ještě refreshovat iP5 dizain, čistě kvůli praktičnosti a možnosti ovládat telefon jednou rukou.

   Zahnutý display? Galaxy S6 a S7 to mají, praktická využitelnost NULA a akorát větší chaos do, už tak chaotického, prostředí androidu. Myslím si osobně že “design” stránkou už jsou výrobci dnes vyrovnaní-Sklo a kov je fajn. Co je na Apple stále super oproti ostatním je přehlednost a jednoduchost systému, který funguje pro mě, ne já pro něj…

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online