Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  kdyby ty iphony nevydávaly tak často…zustanu u sveho 6splus jeste aspon 3 roky, už me nebaví každy rok (pomalu půlrok) si kupovat novy iphone, když to stejne nic víc neumí.

  Mě hlavně udivuje kolik různých iphonů apple vyrábí, dneska si člověk muže zvolit 400 barev, 350 různých velikostí paměti a 2 různé velikosti atd.. na začátku byly 2 barvy a 3 velikosti paměti a myslím, že se to nikomu nějak extra zvlášť nevadilo..

  Len 2 veci:

  1. Ktorí, mnohí fanúšikovia sa domievali, že Tim Cook chce pochovať Profesionálne počítače? To nedáva logiku, najmä po toľkých posledných upgradoch u MacBookov. Zaujímavé, že o tejto domnienke som čítal teraz druhýkrát v živote a ten prvý to bolo taktiež na LsA :)

  2. Apple Park nemá uprostred žiadne divadlo. Konferenčná hala pomenovaná po Jobsovi je úplne na kraji, respektíve v rohu celého areálu.

  Určitě nás bude víc. MacBooky se upgradovaly dost, to je pravda, ale většina těch upgradú je stále více posouvá směrem k masovému spotřebiteli a dál od pro uživatelů. A Mac Pro? To snad nestojí ani za komentář. A co jinak? All in one?

  Dneska má malý 13″ MBP tolik výkonu, že v mnoha oblastech zvládne to samé a rychleji, než před pěti lety Mac Pro.

  MacPro bude jistě novej… ale co je potřeba nového je Mac Mini, který bude mít výstup zvládající 4K/5K@60Hz… momentálně se Mac Mini (ani popelnic Pro) moc nevyplácí.

  Chytřejší je koupit MBP13TB nebo MBP15.

  Takze, pokud bude predstaven iphone v cervene barve, tak uz asi nebude dostupny jen v prime distribuci applu, jako je to u jeho produktu RED a nejspis ani takto oznacen nebude. :/

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější