Zavřít reklamu

Naši kolegové z portálu iDropNews se kterými již roky spolupracujeme se nemohou dočkat představení nového iPhonu a tak se rozhodli, že si vytvoří svůj vlastní koncept. Ten je zajímavý především tím, že bere v potaz spekulace, které se ohledně očekávaného modelu objevují a snaží se je ztvárnit co nejrealističtěji.

Koncept disponuje s OLED panelem, který je zakřivený a má 5,15 až 5,2 palců v závislosti na tom ve kterém bodě rohu měříte velikost displeje. Celý přední panel telefonu by měl tvořit displej a v současné době se spekuluje o dvou možnostech jak Apple vyřeší absenci Touch ID tlačítka. První možností je věc na kteoru má Apple patent a to je senzor otisků prstů zabudovaný do displeje. Druhou možností je 3D kamera s rozpoznáváním obličeje. Této možnosti pro změnu nahrává nedávná akvizice společnosti, která se právě rozpoznáváním tváře věnuje.

Podívejte se sami na níže uvedených obrázcích, jak by mohl nový iPhone X vypadat, pokud by se skutečně vyplnily předpovědi analytiků a zdrojů, které se začaly objevovat od začátku letošního roku.

iPhone-X-Concept-Image-iDrop-News-7

Související články

Dnes nejčtenější

.