Legenda všech legend Nokia 3310 se vrací na trh!

Nejslavnější telefon v historie je bezesporu minimálně v Evropě Nokia 3310, která se stala doslova legendou. Telefon, který chtěl v roce 2000 každý a do dnes je žádaným artiklem mezi fanoušky značky Nokia. Telefon o kterém se tradují legendy související s jeho nezničitelností a téměř nekončenou výdrží baterie se vyráběl na přelomu století a již řadu let jej můžete sehnat pouze v bazarech a občas se objeví také na Amazonu.

Legenda však ožije a to ještě v letošním roce! Nokia oznámí znovu zahájení prodeje Nokia 3310 během Mobile World Congress 2017, tedy během výstavy jenž bude probíhat na konci tohoto měsíce. Bude se jednat o zcela stejnou Nokii 3310, tak jak si ji pamatujete a bude stát pouhých 59€. Je zřejmé že si telefon budou kupovat hlavně fanoušci značky a ti, kteří si chtějí připomenout možná jeden ze svých první telefonů. Ovšem vzhledem k spolehlivosti a výdrži telefonu je dost dobře možné, že Nokia 3310 zaujme i nové zákazníky, kteří si ji prostě nechají v autě nebo v batohu jako záložní telefon pro případ nouze.

Nokia-3310

*Zdroj: independent.co.uk

Leitz
Vstoupit do diskuze (7)

Diskuze

  Do pr………. !!!!!! Proč mi sem stále skáče ta amazon reklama??? To už je trochu moc ne??? Už pomalu nepoznám rozdíl mezi obsahem a reklamou. 🙁 🙁 🙁

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz