Zavřít reklamu

Dnes se konečně začala prodávat bezdrátová sluchátka BeatsX a už včera jsme vás informovali, že v balení sluchátek naleznete speciální kód, který když zadáte na stránkách Beats By Dre, tak dostanete tříměsíční členství Apple Music zcela zdarma. S informací jako první přišel YouTuber Jonathan Morrison, který ve svém videu porovnával nová bezdrátová sluchátka od Beats (a Applu) s AirPods. Jenže jak nás správně upozornil čtenář s přezdívkou Gugos, pro Českou republiku ani Slovensko tato akce bohužel neplatí.

Produktové fotografie všech barevných variant:

Pokud totiž zavítáte na stránky beatsbydre.com/register, budete automaticky přesměrováni na speciální stránku, kde lze kód uplatnit. Pokud si zde ale přečtete podmínky akce, tak se dozvíte, že kód lze uplatit jen pro iTunes účet, který byl zaregistrovaný v „kvalifikovaných zemích“ a Česká republika ani Slovensko mezi nimi bohužel chybí. Konkrétně se na stránce píše následující:

Tato akce platí pouze tehdy, když je kód uplatněn pro iTunes účet zaregistrovaný v následujících zemích (jednotlivě „kvalifikované země“): Spojené státy americké (s výjimkou Puerto Rico), Kanada, Mexiko, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie , Německo, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Hong Kong, Japonsko a Nový Zéland. Uživatelé s iTunes účty z jiných zemí nemají nárok.

Pokud jste si dnes BeatsX zakoupili, tak pravděpodobně promokód v balení naleznete, ale jestliže máte iTunes registrovaný v České republice nebo na Slovensku, tak Apple Music zdarma nezískáte. Samozřejmě si můžete založit účet nový, registrovaný například na Velkou Británii nebo Německo, což ale není pro všechny úplně nepohodlnější řešení. Navíc je možné, že se v balení BeatsX pro Českou republiku a Slovensko ani kartička s kódem nacházet nebude. O vývoji vás ještě budeme informovat, sami jsme si jeden kousek dnes do redakce objednali.

BeatsX FB 3

Související články

Dnes nejčtenější

.