Zavřít reklamu

Ačkoli to zpočátku tak nevypadalo, sluchátka BeatsX potkal ještě horší osud než AirPods. Apple totiž BeatsX představil společně s iPhonem 7, AirPods a dalšími sluchátka od Beats už v září minulého roku. Původně se měla sluchátka začít prodávat ještě na podzim. Jenže Apple poslední podzimní den odložil začátek prodeje na únor, a to možná právě kvůli AirPods. BeatsX jsou totiž také bezdrátová špuntová sluchátka disponující čipem W1 a ačkoli nejsou zcela bezdrátová a ani nenabízejí takové vychytávky jako AirPods, mohla by jejich nižší cena ovlivnit zákazníky a tím i prodeje AirPods.

Únor je ale tady a tak jen čekáme, kdy Apple konečně začne BeatsX prodávat. Stránka iStockNow nyní přišla s informací, že by se tak mohlo stát ještě tento týden. Apple Online Store je prý již „zcela připravený“ začít BeatsX prodávat a dokonce i zahraniční e-shopy jako BestBuy údajně sluchátka již naskladňují.

Tak či tak, stránky Applu stále hlásí, že BeatsX nejsou aktuálně k dispozici a jejich dostupnost se očekává v únoru. Je otázkou, jestli Apple začne sluchátka prodávat ještě dnes (víkend se zdá nepravděpodobný), ale pokud ano, budeme vás ihned informovat. Nejpozději během příštího týdne bychom se ale zahájení prodejů dočkat měli, a to i v České republice. Otázkou ovšem bude, jak dlouho potrvá, než Apple sluchátka doručí zákazníkům.

https://youtu.be/5-lP_4RyP_k

beatsx-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.