Zavřít reklamu

Apple jen před malou chvílí vydal nový iOS 10.3. Jedná se o první beta verzi, která je určená prozatím jen pro registrované vývojáře. Vzhledem k tomu, že jde o sekundární aktualizaci, tak se očekává, že přinese zásadní novinky, kterých by nemělo být málo. Tou hlavní bude pravděpodobně nový „Theathre mode,“ což by měl být ve skutečnosti Dark mode (tmavý režim) pro iOS. Apple ale nový systém vydal skutečně před chviličkou, tudíž jej teprve na zařízení v redakci instalujeme. Jakmile objevíme, jaké novinky nabízí a jestli je mezi nimi i Dark mode, budeme vás samozřejmě ihned informovat.

Pokud stále máte ve svém zařízení vývojářský profil, pak se vám iOS 10.2 ukáže v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Pokud ne, pak si profil nebo rovnou celý systém můžete stáhnout na stránkách developer.apple.com, ovšem musíte být registrovaný vývojář se zaplaceným ročním poplatkem.

Pokud se jako vývojář registrovat nechcete, ale i tak byste si rádi nový systém vyzkoušeli, pak stáčí čekat. Apple pravděpodobně zítra nebo během následujících dnů uvolní i veřejnou beta verzi, kterou si může nainstalovat každý, kdo se přihlásí k testování na těchto stránkách a přidá si do svého zařízení příslušný Public beta profil.

iOS 10.3 Beta 1
ios-10-3-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.