• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Energous naznačil, že první zařízení s dálkovým bezdrátovým nabíjením bude iPhone 8

  Již delší dobu se spekuluje o tom, že jednou z převratných funkcí očekávaného iPhonu 8 by mohlo být bezdrátové nabíjení. Prakticky souběžně se vyrojily i spekulace, že se cupertinský technologický gigant hodlá spojit s firmou Energous kvůli vývoji technologie bezdrátového nabíjení na větší vzdálenost.

  První zprávy o spojení Applu se společností Energous se objevily loni v únoru. Společnost Energous stojí za technolgoií WattUp, která nabízí bezdrátové nabíjení až na délku 4,5 metru. Postupně zprávy o spolupráci nabývaly ostřejších kontur, nic konkrétního ale na povrch nevyšlo.

  Magazín The Verge nyní informoval o tom, že čekání na produkty od Energous se konečně nachýlilo ke konci. CEO společnosti, Steve Rizzone, na letošním CES oznámil, že bezdrátové technologie od Energous spatří světlo světa koncem letošního roku , a budou spojené se zařízeními od “klíčového” partnera.

  “(jedná se o)…jednu z největších společností, vyrábějících spotřebitelskou elektroniku, na světě. Nemohu vám říci, kdo přesně to je, ale můžu vám téměř garantovat, že produkty od této společnosti vlastníte, stojí na vašem stole, nebo je máte doma.” Logicky se jako zmiňovaný partner nabízí společnost Apple, která by pro Energous mohla být velký přínosem.

  Mezi plány společnosti Energous patří distribuce bezdrátových nabíjecích podložek, které předvedla i na letošním CES v Las Vegas.

  Zdroj: iPhoneHacks.com

  Diskuze

   Ak to ma byt len pomocou podlozky tak je to tragedia, to uz rovno mozem zapichnut do toho kabel.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online