• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 10 MacBook Pro
  iStores.sk

  Touch Bar spustí další herní klasiky, tentokrát Pac-Mana a Lemmings

  | Kategorie:Hardware
  Diskuze

  Dotykový OLED panel s názvem Touch Bar je jedním z hlavních taháků nejnovějších MacBooku Pro. Apple je na něj dostatečně hrdý a vidí v něm budoucnost v ovládání MacBooků. Pozitivní dojmy mají také recenzenti, kteří si dotykovou novinku velmi chválí. Část uživatelů je z ní nadšená, druhá část to naopak vidí jako hloupost. Všichni se ovšem shodnou, že pontenciál této novinky je obrovský a její pořádné využití se ukáže časem, až se s Touch Barem začne více pracovat a bude mu ušito na míru více funkcí. Do té doby na něm můžeme hrát třeba hry. Doom už jsme viděli, dnes se podíváme na populárního Pac-Mana nebo Lemmings. 

  Maličký OLED displej v Touch Baru poměrně omezuje nějaké komplexnější herní zážitky, ale i tak se jedná o zajímavou blbůstku, která vesměs demonstruje to, co všechno je s tímto novým ovládacím prvkem možné. Například takový Pac-Man ale vypadá podstatně lépe, než již zmiňovaný Doom.

  Na “gameplay” videa se můžete podívat níže. Pokud nový MacBook Pro s Touch Barem máte, instalační soubory si můžete stáhnout zdezde. Samotná instalace je pak velmi snadná, stačí zkopírovat stažené soubory do složky s aplikacemi. Následně stačí aplikaci otevřít a hra se zobrazí na Touch Baru.

  Zdroj: Cultofmac

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek