Zavřít reklamu

Žádná plocha není příliš malá pro hraní legendární hry DOOM. Na dnešním videu můžete vidět, jak lze herní klasiku rozběhnout dokonce i na dotykovém Touch Baru u nového MacBooku Pro. Dotykový panel nového MacBooku Pro se nyní stal místem pro známou first-person střílečku. Video dokazuje, že ji lze rozehrát i na takto malém displeji.

Dokonce i když je spuštěn na ultra širokoúhlém rozlišení 2170 x 60, může být DOOM plně hratelný. Platí to pochopitelně pro ty, kteří se v mapách vyznají. Pokročilejší úrovně jsou pak skutečnou výzvou i pro ostřílené veterány s desítkami let zkušeností. Import DOOM na nekonvenční a nepraktický hardware se stal mezi dlouholetými fanoušky série tradicí.

V průběhu uplynulých několika let se legendární střílečku podařilo rozběhnout snad na všem, počínaje inkoustovými tiskárnami a konče bankomaty. MacBook Pro není prvním hardwarovým kouskem od Applu, který získal neoficiální podporu DOOM. Verze této hry existují například pro Apple Watch nebo Apple TV. Příslušná komunita cílí snad na všechny druhy elektroniky, takže pokud vlastníte jakékoliv zařízení, které disponuje obrazovkou, existuje jistá šance, že i na něm si můžete DOOM zapařit.

doom-macbook-pro-touch-bar-fb

Zdroj: DigitalTrends.com

Dnes nejčtenější

.