Zavřít reklamu

Touch Bar byl velmi zajímavou novinkou, když jej Apple společně s novými MacBooky Pro představil. Mnoho lidí tvrdilo, že se jedná o blbost, jejíž funkčnost je jen uměle vyzdvihována. Naopak jiní v něm spatřovali budoucnost ovládání počítačů. Tak jako tak se většina lidí shodla na tom, že bude ve finále záležet jen na vývojářích, jak moc se Touch Bar rozšíří. Originální aplikace od Applu Touch Bar podporují od začátku (alespoň většina z nich), další se pomalu ale jistě přidávají. Dnes se však do podporovaných programů zařadilo jedno velké jméno. MS Office.

Microsoft vydal oficiální prohlášení o tom, že od této chvíle podporují nový MS Office Touch Bar v nových MaBoocích Pro. Pokud tedy nový MacBook máte a MS Office používáte, doporučujeme aktualizaci. V současné době podporu získal Word, Excel a Power Point. Další programy z balíku MS Office by měly následovat.

Microsoft poprvé oznámil podporu Touch Baru už po listopadové Keynote. Převod do praxe však trval bezmála tři měsíce. Ve všech podporovaných programech se vývojáři snažili o to, aby se na Touch Baru objevovaly nejčastěji používané funkce a uživatel tak mohl snáze upravovat rozpracovaný dokument. Na nějaké příklady se můžete podívat níže v galerii. Pokud ovšem MS Office máte, opravdu doporučujeme aktualizovat. Tento update by měl stát za to.

touch-bar-macbook-pro-fb-5

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.