Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Svět bez mobilních telefonů si dnes dokáže představit asi málokdo. Nebavíme se jen o nadšencích, kteří na mobilních zařízeních tráví většinu dne hraním her, chatováním a poslechem hudby, ale i o těch, kteří by bez svých telefonů nemohli pracovat nebo podnikat. Ne vždy je možnost být u zdroje eletřiny, a tak mnozí oslavují den, kdy světlo světa spatřila první powerbanka. Pro ty, kteří nevědí co to je, ale i pro ty, kteří jen nevědí, kterou si vybrat je určen právě tento článek.

K čemu vlastně powerbanky  slouží?

Powerbanky jsou zařízení, které slouží pro opakované nabíjení mobilních telefonů a dalších zařízení. Jedná se vlastně o takovou externí baterii, díky které lze nabíjet na cestách nebo kdekoliv jinde, kde není možnost eletrické energie.

Čím se řídit při výběru powerbanky?
Pomineme-li cenu, která je často důležitým faktorem a omezením, jsou tu důležité další faktory jako je hmotnost nebo velikost. Jedná se o zařízení na cesty proto by Vás nemělo limitovat. Ideální kombinací je tedy spojení příznivé ceny, kvality a velikosti. Kapacitou se míní, kolikrát je powerbanka schopná nabít vaše zařízení a tady se mnohdy dostáváme k rozepřím. Udávaná kapacita a počet nabití je úplně něco jiného. U powerbanek tedy hledejte  právě faktor, kolikrát je schopná vaše zařízení nabít.

powerbanky
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Výkon versus cena
Abychom se zcela nevyhnuli ceně, uvedeme si příklad.
Vybrali jsme dvě značky, které se na českém trhu prodávají a přesvědčili nás svou kvalitou.
Za cenu něco málo přes třista korun je tu powerbanka Avacom s kapacitou 4000 mAh. Ideální pro své malé rozměry i hmotnost (pouhých 120g), která dokáže nabíjet dvě zařízení najednou.

Pokud hledáte výkonější zařízení, pak zvolte jednu z nejprodávanějších a nejoblíbenějších powerbanek na českém trhu Avacom 6000 mAh, která je favoritem především u manažerů. A to hlavně díky svému designu, kvalitou (nabije zežízení až 4x) , ale také komplexností díky zabudovaným lightning  a micro USB konektoru.

Nebo zvolte Power Choice One, tato powerbanka o kapacitě 10 400 mAh dokáže nabít telefon až 5x a díky svému celohliníkovému tělu je i velmi odolná. Obě tyto varianty lze pořidít do sedmiset korun. Stačí si už jen vybrat na www.powerbanka.cz a další dárek pod stromeček je na světě.

powerbankach
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější